„Srdce se láme“: Majitel nastavil skrytou kameru pro sledování koček

Pokud si stále myslíte, že kočky jsou tak nezávislé a samy o sobě, podívejte se na toto video. Ukázalo se, že naši mazlíčci mají tak zranitelné srdce.

Kočka/Zdroj: goodhouse.ru

To dokázal majitel koček jménem Shorty a Cody. Rob je fitness trenér a často je mimo domov i během pandemie. Jednoho dne, když odcházel, nechal zapnutou kameru, aby viděl, co kočky dělají, zatímco byl pryč. Video se okamžitě stalo virálním.

Je to doslova srdcervoucí. Stojí za to vidět, jak se Cody chová – a budete desetkrát přemýšlet, jestli se do práce vyplatí jít. Tyto zvuky kočičí melancholie! To je árie lásky a osamělosti! Pokračuje to po celou dobu, kdy je Rob pryč. Zapněte reproduktory, abyste cítili hloubku smutku této kočky.

Rob říká, že se to stane, kdykoli odejde z domu: Cody vezme jednu ze svých hraček do zubů a začne chodit sem a tam a mňoukat. „Je úžasné, že si na mě sousedé ještě nestěžovali,“ směje se. Zároveň se zdá, že Shortyho nezajímá, že majitel není. Černá kočka se dívá na svého společníka jako na idiota a leží klidně na polštáři nebo na pohovce.

Když se majitel vrátí domů, Cody k němu spěchá tak rychle, jak jen dokáže, a hlasitě „křičí“ – jako by ten muž odešel na několik let.

Během pandemie začali Rob a jeho partner Brian trávit více času se svými mazlíčky v jejich malém bytě v Torontu. Kočky jim nezanechaly ani krok: pokud si lehli, kočky si ležely vedle nich, pokud se posadily na večeři, kočky se rozběhly k mísám.

„Náš život by nebyl o polovinu tak krásný, kdyby nebylo našich chlupatých přátel,“ připouští Rob.

Obě kočky: černá a bílá Cody a luxusní černá Shorty byly převzaty z útulku. Rob věří, že v době izolace a nejistoty je nejlepší, co můžete udělat, vzít kočku z útulku. Na světě budou o dvě osamělé duše méně.

Po videu, které natočil, už není možné si myslet, že kočky se bez lidí cítí skvěle. Mnozí říkají, že domácí kočky, které na videu slyší Codyho, se začínají znepokojovat a hledají zdroj zvuku, i když nikdy předtím nevěnovaly pozornost zvukům z počítače.

Necháváte domácí mazlíčky doma sami?

Pokud jste i vy naplněni soucitem se všemi osamělými kočkami, pak je tu tip od zkušené kočičí chůvy – při odchodu nechte domácímu mazlíčku zapnuté rádio nebo jen hudbu nebo podcasty, aby slyšel zvuk lidské řeči.

PSALI JSME: JAK VŽDY ZASKOČIT SVÉ MAJITELE: SEDM NEOBVYKLÝCH VĚCÍ, KTERÉ DĚLAJÍ KOČKY

PŘIPOMÍNÁME: PROČ KOČKY TOUŽÍ SPÁT V POSTELI SPOLU S MAJITELI

Share