Sophie Marceau je už 55: čeho herečka lituje nejvíce

Letos v listopadu francouzské herečce Sophie Marceau bylo 55 let. Kariéra této půvabné, talentované umělkyně začala dost brzy. Křehká kráska se vždy velmi líbila mužům. Jak se vyvíjel hereččin osobní život? Čeho Marceau lituje nejvíce?

Sophie Marceau / Zdroj: syl.ru

Budoucí herečka přišla na svět v roce 1966, v obyčejné rodině. Otec Sophie jezdil s kamionem, matka pracovala jako prodavačka. Rodiče dívky se rozešli, když jí bylo devět let. A ve třinácti letech začala Marceau pracovat v modelingové agentuře. Dívka měla štíhlou postavu, byla vysoká, měla chytlavou tvář a byla neuvěřitelně sebevědomá.

Sophie Marceau / Zdroj: syl.ru

Filmovou kariéru herečka začala v roce 1980. Režisér Claude Pinot ji pozval, aby hrála ve filmu Boom. Film se stal neuvěřitelně populární. O dva roky později Marceau hrála v pokračování filmu. A v 16 letech byla dívka oceněna cenou Cesar jako nejlepší umělkyně-debutantka. Od té doby Sophie hrála jen hlavní nebo významné role.

V šestnácti letech se hvězda poprvé zamilovala. Zamilovala se do spisovatelé a režiséra polského původu Andrzeje Żuławski. I přes pětadvacetiletý věkový rozdíl se jejich román rychle vyvíjel.

Sophie Marceau / Zdroj: syl.ru

Hvězdný pár nevěnoval pozornost četným drbům. A prostě si užívali vztah a spolupráce. Marceau a Żuławski se přestěhovali do Polska. Herečka hrála ve filmech milovaného a vychovávala syna Vincenta, který se narodil v roce 1995.

Jejich vztah trval více než deset let. Sophie si vzpomíná, že byla prostě unavená být pro milovaného malou holčičkou, o kterou on pořád se staral. Ale říká se, že Marecau měla už nový románek.

Sophie Marceau / Zdroj: syl.ru

Hereččiným vyvoleným se stal Mel Gibson. Jejich vztah začal během společného natáčení filmu Statečné srdce. Románek s Melem Gibsonem byl velmi krátký.

Sophie Marceau / Zdroj: syl.ru

V roce 1997, při natáčení filmu Anna Karenina, herečka se seznámila s producentem z USA Jimem Lemleym. Ve věku 36 let herečka porodila dceru od Jima, která se jmenuje Juliet.

Sophie Marceau / Zdroj: syl.ru

V roce 2007 se Sophie vyzkoušela v režii. Na jejím prvním filmu se podílel Christopher Lambert, kterého Marceau znala již dlouho. Mezi celebritami začal románek. Řeka se, že oni dokonce spolu žili, i když vztah nebyl oficiálně registrován. V roce 2014 se celebrity však rozešly.

Sophie Marceau / Zdroj: syl.ru

Herečka však nebyla dlouho sama. Rok po rozchodu s Lambertem se seznámila s kuchařem Cyrilem Lignacem. I přes značný věkový rozdíl (Cyril je o 11 let mladší) se jejich vztah vyvíjel skvělé.

Sophie Marceau / Zdroj: syl.ru

Celebrita lituje, že brzy začala dospělost a vážný vztah s opačným pohlavím. Podle Sophie se ale nemusí stydět za minulost. Vždyť umělkyně měla vztahy s velmi dobrými muži.

Sophie Marceau / Zdroj: syl.ru

Na otázky týkající se osobního života hvězda odpovídá zdrženlivě. A říká, že až v dospělosti zjistila, co je samota, a naučila se jí ocenit. Ale hned dodává, že ženy jsou proměnlivé. A možná ani tentokrát nebude dlouho sama.

Sophie Marceau / Zdroj: syl.ru

PSALI JSME: TENTO SVĚT OPUSTILA LEGENDÁRNÍ NŠO-ČI: FILMOVÉ SESTŘE VINNETOUA HEREČCE MARIE VERSINI BYLO 81 LET

PŘIPOMÍNÁME: „HRÁLO SE HLAVNĚ NA VOLBY A VŠECHNO SE OPĚT PROŠVIHLO“: KATEŘINA BROŽOVÁ PROMLUVILA O BLÍŽÍCÍCH SE VÁNOCÍCH

Share