Soňa Peková se rozhodla zamířit do politiky: jaké hodnoty a názory prosazuje její politické hnutí

Kontroverzní lékařka Soňa Peková míří do politiky a je kandidátkou Švýcarské demokracie. Hnutí chce, aby Česko opustilo NATO a Evropskou unii. Rovněž požaduje zrušení EET a protiepidemická opatření. Informuje o tom CNN Prima NEWS.

Peková bude jedničkou ve Středočeském kraji a je představována jako autorka „38 odborných publikací z oboru molekulární genetiky a mikrobiologie“.

Soňa Peková / Zdroj: youtube.com

Lékařka se chce zabývat dohledem nad laboratořemi a dopadem jejich činnosti na životní prostředí. Rovněž se chce věnovat novým molekulárním léčivům.

Politické hnutí Švýcarská demokracie mimo jiné vystupuje za vystoupení z NATO nebo EU. Také by chtělo zrušit EET či zavést přímou demokracii.

Testování na koronavirus / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Švýcarská demokracie rovněž žádá zrušení protiepidemických opatření a postupovat jako Velká Británie. Zrušit by se mělo i testování „zdravých lidí“.

Minulý rok Peková prohlásila, že identifikovala dva pozitivní případy nakažení koronavirem v době, kdy testovat mohla pouze Národní referenční laboratoř Státního zdravotního ústavu.

Soňa Peková / Zdroj: youtube.com

Peková dokonce tvrdila, že vynalezla nový typ testu na odhalování covid-19. Posléze ale byla za své jednání kritizována ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem.

Názory lékařky na koronavirus se také nelíbili i imunologovi Václavu Hořejšímu či biochemiku Janu Konvalince.

Testování na koronavirus / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Soňa Peková je totiž přesvědčená, že covid-19 vznikl v laboratořích a je využíván k manipulaci populace. Kvůli tomu dokonce vystupovala proti očkování.

PSALI JSME: „VAKCÍNY PRO DĚTI STARŠÍ ŠESTI LET SE VYVÍJEJÍ“: ROBERT PLAGA UVEDL, ŽE JAKMILE BUDOU TYTO OČKOVACÍ LÁTKY HOTOVÉ, BUDE SE JE ČR SNAŽIT ZÍSKAT CO NEJRYCHLEJI

PŘIPOMÍNÁME: „PŘÍŠTÍ TŘI MĚSÍCE BUDOU KRITICKÉ“: WHO VYZVALA K PŘÍPRAVĚ NA NOVOU VLNU PANDEMIE KORONAVIRU

Share