Snažím se dělat všechno pro to, abych syna rozvést se snachou, ale zatím moje snahy jsou marné

Doufám, že se syn rozvede s manželkou a vezme jí děti. Snažím se dělat maximum, ale zatím z toho nic není. Bydlíme v Praze. Syn byl vždycky chytrý. Vystudoval univerzitu, pracoval na dobré pozici v bance. A tam se seznámil s tou vesničankou.

Konflikt / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Okamžitě jsem si všimla, že takové dívky jsou jen pro zábavu, ale ne pro společný život. Řekla jsem, že nikdy nedám souhlas na jejích vztah. Ale neuplynulo ani pár měsíců, kdy se objevil s tou ubožáckou u nás doma. Představil nás a řekl zprávou, že se brzy se stanu babičkou.

A pak ještě dodal: „Aňa tu se mnou bude bydlet. Je těhotná a musí dobře jíst, být v klidném prostředí.”

Těhotná žena a muž / Ilustrační foto / Zdroj: 9linesmag.com

Byla jsem proti tomu, aby u nás ta holka bydlela. Syn mě pořád velmi prosil, abych dovolila jí nechat u nás. Říkal, že je to nejlepší žena a miluje ji.

Ta holka se snažila, aby se mi líbila. Uklízela, vařila, dokonce i ráno dělala kávu. Snažila jsem se jí ublížit, vyprovokovat. Ale ona vždy byla velmi klidna a vstřícná.

Konflikt / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

A když ona porodila, donutila jsme jí udělat test DNA. Ukázalo se, že vnuk je skutečně nám vlastní.

Ale hned jsem prohlásila, že jim s dítětem pomáhat nehodlám. Je to jejich dítě, tak ať se sami starají. Také jsme řeka, ať s penězi z mé strany také nepočítájí. Dost toho, co žijí v mém domě. Syn se urazil, týden se mnou nemluvil. Pak ale sám přiběhl požádat o odpuštění a peníze na plenky.

Konflikt / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Řekla jsem té ženě, aby ani nepočítala s tím, že bych jí registrovala ve svém bytě. A taky, když ona přeje to nejlepší pro svého syna, tak ať vypadne, opustí mého syna a vnuka. Vychováme si ho sami.

Ta to řekla synovi. A večer oni se sebrali a odjeli.

Zavolala jsem synovi a řekla mu, že s mou pomoci může počítat až po rozvodu. Ať si to dítě vezme a přijede. Ale on jen zavěsil. No nic, já si ještě počkám.

Konflikt / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: PO HÁDCE S MATKOU ZAČAL ROZZLOBENÝ TEENAGER KOPAT JÁMU NA ZAHRADĚ: ZA 6 LET SE Z NĚJ STAL DOMOV

PŘIPOMÍNÁME: MANŽEL A JEHO MILENKA VYHODILI MANŽELKU Z LUXUSNÍHO DOMU: JAK SE JIM POMSTILA ŽENA

Share