Po hádce s matkou začal rozzlobený teenager kopat jámu na zahradě: Za 6 let se z něj stal domov

V roce 2015 se španělský teenager Andres Canto po hádce se svou matkou rozhodl vyjádřit své emoce fyzickou prací. Bylo mu zakázáno opustit dům, takže chlapec vzal motyku a začal kopat díru na zahradě svého domu. Za šest let se proměnila v podzemní jeskyni s vlastní ložnicí a obývacím pokojem.

Andres Canto/Zdroj: hromadske.ua

Nyní dvacetiletý chlapec řekl, že se toho dne pohádal se svou matkou, protože požadovala, aby se chlapec převlékl, než se vydá na procházku s přáteli. Andres odmítl, takže musel zůstat doma.

Jeskyně/Zdroj: hromadske.ua

Chlapec ovládl svůj hněv a popadl krumpáč a začal mlátit do země na zahradě svého domu v Alicante. „Byl jsem rozzlobený teenager s krumpáčem. Když jsem začal kopat, rád jsem se vracel domů, abych pokračoval v kopání této jámy,“ řekl chlap.

Za pouhých šest let nepřetržitého kopání dokázal Kanto vytvořit plnohodnotný podzemní dům. V jeho jeskyni jsou schody, několik „pokojů“, topení, kamna, postel, WiFi a další. Chlap tam teď může strávit až 5 hodin denně. Chlap dokonce i zveřejnil snímky. V první místnosti jeskyně jsou topná potrubí a věšák – to je obývací pokoj.

Další pokoj je odpočívací, je tam uprostřed trouba a stereo systém. Tady chlap se setkává s přáteli. Jeskyně má také vlastní malou ložnici. Chlap říká, že když poprvé začal kopat, chtěl jen vytvořit co nejhlubší díru. Ale v roce 2017 si uvědomil, že by z toho mohl udělat „bydlení“. Kanto zavolal na pomoc svého přítele a on si půjčil nástroje, díky nimž se stavba zrychlila.

Nyní přátelé jdou do jeskyně Kanto, aby se podívali na stavbu, nebo si jen dali pivo. Rodiče chlapce však s tímto projektem nejsou moc spokojení.
„Pokaždé, když vytvořím novou místnost, zeptají se, zda jsem skončil,“ říká Kanto.
Chlap říká, že nelituje šesti let, které strávil vytvořením jeskyně – dosáhl toho, co chtěl, a všechny špatné vzpomínky zmizely.

ČTĚTE TAKÉ: MANŽEL A JEHO MILENKA VYHODILI MANŽELKU Z LUXUSNÍHO DOMU: JAK SE JIM POMSTILA ŽENA

PSALI JSME: VNUČKA OTEVŘELA BABIČČIN PŘÍVĚŠEK A BYLA DOST PŘEKVAPENÁ UVIDĚNOU FOTKOU UVNITŘ: V TEN OKAMŽIK DÍVKA POCHOPILA, ŽE NEBYLA FAVORITKOU BABIČKY

Share