Snaží se přesvědčit svou babičku, aby jí dala svůj byt: Protože se jí brzy narodí dítě, a nemají kde žít

Moje babička žije v jednopokojovém bytě. Žije sama, a tak jsem jí nabídla, aby se přestěhovala do dobrého pečovatelského domu. Žila by tam a já a můj manžel by jsme měli vlastní bydlení. Babička to však rozhodně odmítla a také se vyděsila.

 

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Je mi jen 18 let a jsem již těhotná. Můj milovaný se nabídl, že se za mně provdá a šel do práce, abychom měli peníze na život. Jeho plat je však malý a někdy nemáme ani dost na to nejpotřebnější. Můj milovaný se snaží ze všech sil, protože chce, aby naše dítě mělo vše, co je nezbytné.

 

Babička / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Snažila jsem se neztrácet víru, ale přesto mě dostihlo zoufalství, protože nemáme vlastní domov a dítě potřebuje normální životní podmínky. Ale přesto se mi podařilo přijít na to, jak se z této situace dostat.

 

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Mám babičku, která žije v jednopokojovém bytě, žije sama, a tak jsem jí navrhla, aby se přestěhovala do dobrého pečovatelského domu. Žila by tam a já a můj manžel bychom měli normální bydlení. Babička to však odmítla a zlobila se.

 

Staří lidé / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Proč nechce pochopit, že to bude lepší pro nás všechny? Již je pro ni těžké se o sebe postarat a není při ní nikdo, kdo by jí pomohl, protože žije sama. A v pečovatelském domě o ní bude pečováno, bude mít přátele a bude mnohem veselejší. Zkusím s ní znovu mluvit. Pokusím se jí sdělit, že v pečovatelských domech je nepřetržitá péče a možná pak bude souhlasit. Každý člověk potřebuje svůj vlastní přístup.

 

Staří lidé / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

 

Teď nejprve myslím na dítě, které se brzy narodí. A nemáme vlastní bydlení, ale dítě musí někde růst a učit se. Potřebuje svůj vlastní domov! A babičce bude přeci lépe v pečovatelském domě.

 

PSALI JSME: “VŮBEC JSEM NEVĚDĚLA, ŽE JE TO HEREC”: ZUZANA DONUTILOVÁ SE PŘIZNALA, JAK SE SEZNÁMILA SE SVÝM PARTNEREM MIROSLAVEM

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA ROZDÁVALA NÁBYTEK ZDARMA: NAŠLA SE MATKA MNOHÁ DĚTÍ, KTERÁ ZAČALA POŽADOVAT I DODÁVKU NÁBYTKU DO DOMU

Share