Žena rozdávala nábytek zdarma: Našla se matka mnohá dětí, která začala požadovat i dodávku nábytku do domu

Před pár dny jsem si objednala nový nábytek, který by měl být brzy přivezen. Takže jsem potřeboval naléhavě uvolnit místo ze starého nábytku. A pokud uklidit starý nábytek do doručení nového nábytku, stěhováci budou moci okamžitě ho nainstalovat.

Nábytek / ilustrační foto / Zdroj: businesspskov.ru

Abych nábytek nevyhazovala, napsal jsem na Aukro, že darují použity nábytek v dobrém stavu. Na můj inzerát rychle reagovali. Někteří si ale nábytek mohli vyzvednout až o víkendu (a já to potřebovala dnes), někteří bylo dost podezřele, a já je nechtěla pustit k sobě domů.

Velka rodina / ilustrační foto / Zdorj: YouTube

Nakonec zavolala žena, která byla připravena vyzvednout nábytek ve stejný den. Ale byl tam jeden problém, neměla ani dopravu, ani nikoho, kdo by ji mohl pomoci všechno realizovala. Nabídla jsem jí pronájem nákladního auta a pár stěhováků. Žena ale uvedla, že nemá peníze na zaplacení služeb. V odpovědi jsem řekla, že se mě to netýká a rozloučila jsem se.

Žena se ale neuklidnila. Zavolala mi zpátky a obvinila mě z podvodu, že jsem uvedla, že nábytek darují a teď požaduji peníze za dopravu. A ona má mnoho dětí a má bezvýchodnou pozici. Taky mě nazvala zlou ženou, která nemá ráda děti.

Na její tvrzení jsem odpověděla, že nedělám charitu, a pokud si nemůže vyzvednout nábytek, tak na tom netrvám. A aby mě žena už neobtěžovala, zablokovala jsem její kontakt.

Velka rodina / ilustrační foto / Zdorj: YouTube

Ale to ji nezastavilo. Žena mi začala psát vzkazy na Aukro, kde se psalo, že mě obviní z podvodu, pokud jí nepřivezu nábytek. Její drzost mě velmi naštvala. Lidé jako ona rodí děti, aniž by přemýšleli o důsledcích. Žijí v chudobě ale rodí další dětí. Jakou budoucnost může svým dětem zajistit?

Příběh skončil tím, že žena o mně napsala recenzi, kde se mluvilo o mé chamtivosti a nelibosti vůči dětem.

Tento případ mi opět připomněl, že je lepší vyhodit věci, než poslouchat výčitky podobných lidí.

Vyhozený nábytek / ilustrační foto / Zdroj: cleanbin.ru

PSALI JSME: 8 ZNÁMEK, ŽE JSTE SILNÁ ŽENA, KTEROU SE MNOZÍ KOLEM BOJÍ

PŘIPOMÍNÁME: ZÁZRAKY SE DĚJÍ: BEZDOMOVEC ZAŠEL DO SALONU PRO HOLICÍ STROJEK A NAKONEC ZMĚNIL ÚČES A ŽIVOT

Share