Smutný den pro Českou hudební scénu: do nebe odešel Honza Štrup, který byl členem skupin Rybičky 48 a Divokej Bill

Ve věku 39 let zemřel zpěvák a kytarista Honza Štrup. Byl členem takových skupin jako Divokej Bill, Rybičky 48, Medvěd 009. Jeho hudební kolegové byli z takové zprávy velmi smutní. Informuje o tom Blesk.cz.

Zpěvák a baskytarista Kuba Ryba z kapely Rybičky 48 informoval o smrti Honzy Štrupa prostřednictvím svého Facebooku. Podle svých slov byl dlouhá léta pro něj jako bratr.

Nyní se rozhodl nepsat o tom, jak se seznámili a jak trávili čas, řekl, že o tom bude psát ve svých vzpomínkách. „On mě naučil, jak paří rockstár,“ řekl Kuba Ryba.

Kapela Divokej Bill lituje smrti hudebníka a její členové mu poděkovali za společné hraní a za spoustu příjemných okamžiků, které v minulosti měli.

Skupina Medvěd 009 napsala, že tomu vůbec nechtějí věřit, ale stalo se, Honza Štrup odešel do nebe. Dodali, že navždy zůstal jedním z nich.

„Určitě tam jsou všude nahoře kytary a Ty budeš jen hrát,“ napsala kapela Medvěd 009.

O jeho smrti také napsal Martin Raien Jeník. Uvedl, že život zpěváka a kytaristy nebyl jednoduchý, nicméně byl to dobrý člověk. Před časem podal Martin pomocnou ruku Honzovi.

V pondělí měl špatný pocit a nemohl se Honzovi dovolat. Zavolal jeho matce a ona se také bála o svého syna. Ve středu se dozvěděli, že Honza Štrup zemřel.

PSALI JSME: „NEPAMATUJI SI, KDY MI BYLO HŮŘ. NEPŘEJU NIKOMU“: VERONIKA KOPŘIVOVÁ SE DOSTALA DO NEMOCNICE

PŘIPOMÍNÁME: JAROSLAVA FLEGRA NAPADL ROZZUŘENÝ MUŽ: EVOLUČNÍ BIOLOG INFORMOVAL O TOM CO SE STALO PROSTŘEDNICTVÍM SVÉHO FACEBOOKU

Share