Skutečna Malenka: Jaké jsou plány na život nejmenší dívky na světě, která váží pouze 10 kilogramů

Tato 18letá dívka z Kanady váží pouze 10 kilogramů. Zároveň si uvědomuje veškerou svou jedinečnost a „báječnost“, jako by byla hlavní hrdinkou příběhu o Malence.

Kenadie Jourdin-Bromley je prostě okouzlující. Její životní styl se vůbec neliší od života vrstevníků. Kenadie se narodila se vzácným genetickým onemocněním – prvotním nanismem. Celkově je na světě asi sto lidí s takovou genovou strukturou.

Kenadie Jourdin-Bromley / Zdroj: brainum.ru

Dívka se narodila velmi malá, lékaři pochybovali, že dítě přežije svůj první týden. Její tělo se však ukázalo být silné a životaschopné, navzdory všem obtížím, které jí a rodičům stály v cestě.

Matka dítěte byla znepokojená tím, že se jí během těhotenství téměř nezvětšilo břicho, a obrátila se na specialisty. Ale v nemocnici jí řekli, že se marně obává a všechno je v pořádku.

Kenadie Jourdin-Bromley / Zdroj: yaplakal.com

Žena porodila dítě, jehož váha byla pouze 1 kg a délka byla 28 cm. Končetiny dítěte se vyvíjely špatně, téměř nerostla. Rodiče měli vážné obavy, protože lékaři nedávali žádné naděje a předpovědi. Dívka má vzhled panenky, díky čemuž vypadá neobvykle.

Kenadie je obklopena láskou a péčí. Dítě chodí do obyčejné školy, kde se dobře učí, a také miluje plavání, hraje hokej a pomáhá rodičům s domácími pracemi. A to vše i přes její křehkou postavu a zdraví.

Kenadie Jourdin-Bromley / Zdroj: brainum.ru

Dívka má mnoho přátel, velké plány do budoucna a velkou touhu žít.

Neobvyklý vzhled upoutal pozornost režisérky Ellen Smithové a Kenadie byla pozvána hrát ve filmu. Dostala hlavní roli ve filmu Iep!. Kenadie si zahrála malou dívku, která se narodila s křídly místo rukou. Našel ji manželský pár a vychoval ji, pak dívka vyrostla a odletěla od nich. Film je dojemný a trochu smutný.

Kenadie Jourdin-Bromley / Zdroj: brainum.ru

Kenadie chce spojit svůj život s kinematografií.

Dívka má mladšího bratra jménem Tyrant, který se narodil bez zdravotních problémů. Svou starší sestru již výrazně přerostl, ale to jim nebrání v tom, aby si spolu hráli a byli nejlepšími přáteli. A pokud někdo uráží jeho sestru ohledně jejího vzhledu, vždy ji chrání. Samotná dívka se vyznačuje silnou povahou a nedovoluje, aby s ní zacházeli jako s malou, cení si své nezávislosti.

Kenadie Jourdin-Bromley / Zdroj: yaplakal.com

PSALI JSME: 3LETÝ CHLAPEC SE SPECIÁLNÍMI VZDĚLÁVACÍMI POTŘEBAMI ODEŠEL Z DOMOVA. KDYŽ HO NAŠLI, NEBYL SÁM

PŘIPOMÍNÁME: NARODILA SE BEZ OBOU RUKOU: MATKA, KTERÁ UVIDĚLA SVOU NOVOROZENOU DCERU, JI OKAMŽITĚ OPUSTILA. JAK DNES VYPADÁ A ŽIJE HOLČIČKA

Share