Šance na záchranu zvířete byly extrémně nízké: hasiči se ale nechtěli vzdát a vrátili fenu k životu

Když v domě, kde bydlela fena plemene cane corso Bella, došlo k požáru, fena se ocitla v pasti. Svou rodinu včas varovala před nebezpečím hlasitým štěkáním, ale sama vyběhnout na ulici nestihla.

Záchrana Belly / Zdroj: Twitter

Zvíře našli hasiči z Newyorského okresu Hanover. Bella ležela pod klavírem v přední místnosti domu a nejevila známky života. I přes nízké šance na její záchranu hasič Brady Cromer spěchal, aby psa odvezl do bezpečí a začal něco dělat pro záchranu zvířete.

Záchrana Belly / Zdroj: Twitter

K záchraně se připojil i specialista z jiného místa, který se náhodou ocitl poblíž nehody společnostě se svou ženou. Pár velmi miluje psy a neustále pomáhá toulavým zvířatům najít nový domov. Při pohledu na Bellovo bezvládné tělo se manželé nechtěli vzdát a znovu a znovu se ji snažili přivést zpět k životu.

Záchrana Belly / Zdroj: Twitter

Masáž srdce a kyslíková maska udělaly svou věc a Bella otevřela oči. Pohlédla na přítomné, a očima poděkovala za svou spásu.

Záchrana Belly / Zdroj: Twitter

Bella se nyní zotavuje z toho, co přežila na veterinární klinice. Je na kyslíkové výživě a potřebuje nějaký čas, aby se zotavila po otravě oxidem uhelnatým a následném klinickém úmrtí, ale určitě bude žít.

Bella dostala druhou šanci díky několika dobrým lidem, kteří se toho dne nechtěli vzdát.

PSALI JSME: ŠŤASTNÁ ZÁCHRANA: HUBENÝ PES PŘIBRAL 20 KG ZA MĚSÍC A NAŠEL SI NOVÉ PŘÁTELE. JAK VYPADÁ TEĎ

PŘIPOMÍNÁME: PES ZAHŘÍVAL MAJITELE V HORÁCH PO DOBU JEDNOHO TÝDNE, DOKUD JEJ NENAŠLI ZÁCHRANÁŘI

Share