Šafářová a Plekanec se vzali minulý týden: jak toto manželství vnímá partner Vondráčkové Petr Vojnar

Hokejista Tomáš Plekanec a tenistka Lucie Šafářová se minulý týden vzali. Plekanec byl v minulosti ženatý se zpěvačkou a herečkou Lucií Vondráčkovou. Zpěvačka už několik měsíců tvoří pár s moderátorem Petrem Vojnarem. Podle svých slov se svou partnerkou nemluvil o tématu manželství jejího bývalého manžela. Vysvětlil to pro server ŽivotvČesku.cz.

Tomáš Plekanec už dva roky vychovává svou dceru Leontýnu, kterou má s Lucií Šafářovou. Před týdnem měli svatbu a informovali o tom na sociálních sítích.

Lucie Vondráčková má nový vztah jen několik měsíců, předtím byla po rozvodu celou dobu sama. Jejím partnerem se stal moderátor Petr Vojnar a vzhledem k tomu, že vztah netrvá dlouho, tak se ještě nebavili o tak důležitých tématech, jako je svatba nebo něco podobného.

Podle Petra Vojnara by to bylo předčasné. O svatbě bývalého manžela své současné partnerky nemůže říct nic zvláštního, protože s ní o tématu nemluvil.

Petr Vojnar / Zdroj: youtube.com

„Nepřál bych jim vůbec nic, neřeším to, toto je mimo mě, my se o tom nebavíme. Oni mají svůj svět, my máme svůj, ono se to nijak nepropojuje,“ řekl Petr Vojnar pro Život v Česku.

Moderátor a zpěvačka mají děti z předchozích vztahů. Například Vojnar má syna Sebastiana a Vondráčková má syny Matyáše a Adama. Jejich děti se už seznámily.

Lucie Vondráčková / Zdroj: youtube.com

Podle moderátora jejich synové komunikují dobře. Dodal, že synové zpěváka jsou starší než jeho syn, ale vnímají ho jako mladšího kluka, o kterého pečují.

PSALI JSME: NATÁLIE GROSSOVÁ OSLAVILA SVÉ DEVATENÁCTÉ NAROZENINY: ZNÁMÁ ZPĚVAČKA A HVĚZDA MUZIKÁLU ČARODĚJKA PROMLUVILA, ČEMUŽ SE CHCE VĚNOVAT V NEJBLIŽŠÍ DOBĚ

PŘIPOMÍNÁME: “NĚKDY BOHUŽEL NEMŮŽU BÝT TAM, KDE BY ZROVNA NĚKTEŘÍ Z VÁS CHTĚLI”: PROČ SE EVA BUREŠOVÁ STĚŽUJE NA SVÉ FANOUŠKY

Share