S papírovou čepicí jako Večerníček: Lukáš Langmajer se pochlubil fotografiemi, jak maluje stěny svého nového bydlení

Herec Lukáš Langmajer chtěl mít vlastní chalupu na nějakém klidném místě. Zdá se, že si teď konečně plní svůj sen. Na svém Instagramu zveřejnil několik fotografií, na nichž maluje stěny a pomáhají mu jeho děti. Píše o tom server Onlyu.cz.

Aby si člověk splnil svůj sen, musí tvrdě pracovat a výjimkou nebyl ani Lukáš Langmajer. Když mu bylo 18 let, jeho rodiče měli ušetřenou částku, tyto peníze by stačily na malou chalupu. Tehdy se ale rozhodli ty peníze použít jinak.

Lukáš Langmajer / Zdroj: youtube.com

Rodiče mu už dříve založili stavební spoření. Tehdy měl na účtu asi 150 tisíc Kč, to byly velké peníze. Ale maminka mu tehdy nabídla podnikání.

Měl zelenou trafiku, kde prodával i lehké cigarety. Pochopil, že to není jeho cesta, nicméně tato zkušenost stála 150 tisíc Kč.

Lukáš Langmajer / Zdroj: youtube.com

Nyní je herci 41 let, má životní zkušenosti. Zveřejnil fotografii, jak se snaží dům vylepšit a doufá, že se brzy jeho sen splní.

Jeho příběh a zveřejněné fotografie se rozhodně líbily jeho fanouškům, v komentářích napsali, že jsou rádi, že se jeho sen brzy stane realitou. Lukáš Langmajer je příkladem toho, že člověk by se neměl vzdát svých cílů a snů.

PSALI JSME: ZDĚDILA SVOU KRÁSU PO MATCE: MARKÉTA HRUBEŠOVÁ UKÁZALA SVOU DCERU. JAK VYPADÁ 15LETÁ CHRISTEL LILLY

PŘIPOMÍNÁME: DCERA KARLA GOTTA LUCIE SE PRÁCE NEBOJÍ: TVRDĚ MAKÁ A BYLA PŘISTIHNUTA V OBCHODĚ

Share