Rozhodla jsem se dát své tchyni k jubileu dárkový certifikát na úklidové služby, ale ona se mnou přestala komunikovat

„Zavolala jsem úklidové firmě a řekla, že potřebuji udělat pořádek v třípokojovém bytě, který byl naposledy uklízen před třiceti lety.

Řekla jsem jim, že byt je ve žalostném stavu. Když jsem volala, naprosto dobře jsem rozuměla, že to bude drahé. Ale jak jinak? Dala jsem manažerce adresu své tchyně a vysvětlila, že to bude pro ni ode mě překvapení k jejímu výročí. Chtěla jsem, aby matka manžela alespoň jednou v životě viděla svůj domov čistý.

Jsem vdaná více než sedm let, před touto událostí jsme s tchyní neměli žádné hádky. Mezi námi byla úplná harmonie a vzájemné porozumění, je to velmi laskavá a sympatická žena.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Tchyně od prvního dne našeho společného života s jejím synem nám byla připravena pomoci. Když jsme se s manželem rozhodli vzít si hypotéku na bydlení, dala nám část peněz. Díky jí jsme koupili třípokojový byt v novostavbě. Samozřejmě jsme museli vzít si hypotéku, ale ta částka byla naprosto adekvátní.

Tchyně nás ale dlouho nezvala k ní na návštěvu.

Jednou záchranka odvezla tchyni. Tehdy mi zavolala a požádala mě, abych jí koupila župan, pantofle a pyžamo, řekla, že pak mi vrátí peníze. Byla jsem tehdy velmi překvapena, že mě požádala, abych jí všechno koupila, ale nepřivezla z domova. Nechápala jsem, proč dělat zbytečné výdaje, protože potřebovala peníze na léčbu. Určitě koupím všechno a nepotřebuji její peníze.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: zerkalo.cc

S manželem jsme koupili všechno, kromě županu. Nenašli jsme její velikost, a proto jsme se rozhodli vzít její domácí plášť. Je dobře, že manžel stále má klíč od jejího bytu.

Byla jsem šokována nepořádkem, který byl v bytě tchyně. V tu chvíli jsem pochopila, proč nechtěla, abychom ji navštěvovali. Uvědomili jsme si, že v tomhle stěží najdeme župan. V obchodě jsme našli župan její velikosti a přivezli ho tchyni. Neřekla jsem jí nic o tom, že jsem byla šokována nepořádkem v jejím bytě.“

Tento incident se stal v prvním roce manželství, ale nyní se tchyně úplně přestala stydět před svou snachu. Bez váhání začala zvát rodinu svého syna na návštěvu a ani se nepokouší uklidit. A když k ní děti odmítli přijít, velmi se urazila.

Nepořádek / Ilustrační foto / Zdroj: realestate.24tv.ua

Julie nechce, protože v bytě její tchyně není žádný volný prostor ani k sezení a její příbuzný vždy žádá, aby tomu nevěnovala pozornost. Ale poté, co se dcera narodila, dívka odmítá zcela navštěvovat matku svého manžela vůbec, protože dítě by nemělo být v takové špíně. Tchyně vždy pomáhala mladé rodině a ráda hlídala vnučku. Velmi jí miluje a chce, aby zůstávala přes noc.

Nedávno měla tchyně výročí. Na každé narozeniny jí děti dávali peníze, které hned utrácela za dárky pro vnučku, ale tentokrát se snacha rozhodla darovat tchyni úklid bytu.

Děti daly ženě k narozeninám dárkový certifikát na úklidové služby. Před všemi ostatními dárek tajily. Tchyně se urazila a začala svému synovi a snaše vyčítat, že ji považují za špindíru. Nyní už druhý týden pláče a odmítá komunikovat. Ani telefon, když syn volá, nezvedá.

PSALI JSME: JSEM ZVYKLÝ POMÁHAT FINANČNĚ MATCE, ALE MANŽELKA A TCHYNĚ JSOU KATEGORICKY PROTI

PŘIPOMÍNÁME: TCHYNĚ POŽADUJE, ABYCHOM JÍ DÁVALI VEŠKERÉ PORODNÉ NA DÍTĚ

Share