Jsem zvyklý pomáhat finančně matce, ale manželka a tchyně jsou kategoricky proti

Před půl rokem jsem potkal ženu svých snů a rozhodli jsme se, že se vezmeme. Z předchozího manželství má Lenka dvoupokojový byt a šestilout dcera Alenu.

Svatba / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Vychovávala mě matka sama. Žili jsme velmi přátelsky, nikdy mi do soukromí nelezla a já se jí zase vždy snažil finančně pomoci. Dostávám průměrný plat řadového zaměstnance v malém městě.

Polovinu výplaty jsem jí vždycky dával matce. Druhou polovinu jsem utrácel podle svého uvážení: chodil do posilovny, kupoval ženám dárky, občas jsem koupil potraviny domů.

Škoda, že jsem před svatbou nemluvil s manželkou o rodinném rozpočtu. Nyní se na půdě financí začaly rozpory a skandály.

Peníze / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Lenka vydělává o něco víc než já. Ale velmi jí vadí, že stále pomáhám mamince. A já nemůžu jinak. Moc dobře si uvědomuji, že bez mé podpory bude máma hladovět. Tak tomu bylo v prvním měsíci po naší svatbě s Lenkou.

Maminka bydlí v třípokojovém bytě. V zimě jsou tam jen obrovské účty za služby. Maminka většinu důchodu dává za služby. Poté žije za 50 korun na den. Rozhodl jsem se a začal platit za služby misi mámy. Na to utrácím asi 3,5 tisíce korun.

Proč půjčovat někomu peníze je špatné / Zdroj: YouTube

Manželka mi ale kvůli těm penězům dělá skandály. Říká, že tuto částka je racionálnější utrácet za dítě. Kromě toho, brzy Alena půjde do první třídy, takže vývoje se ještě zvýší.

Připojila se i tchyně, která tvrdí, že teď mám rodinu a že za ni musím utrácet peníze. Pokud to má máma tak těžké, navrhla, aby šla pracovat jako uklízečka někam.

Hádka / Ilustrační foto / Zdroj: aif.ru

Začal jsem sám hledat možnosti další práce. Neustálé hádky kvůli penězům mě už nebaví. Kdybych věděl, že to tak bude, určitě bych se neoženil.

I když si dobře uvědomuji, že jakmile se mi podaří vyřešit finanční problémy, problém okamžitě zmizí. Co mi můžete poradit? Jak být v současné situaci?

Hádka / Zdroj: topfakty.com

PSALI JSME: VZAL JSEM SI ŽENU, KTERÁ JE SKORO STEJNĚ STARÁ JAKO MOJE MATKA, A TEĎ TOHO LITUJI

PŘIPOMÍNÁME: NEBÝT UCPANÉHO DŘEZU, NIKDY BYCH NEZJISTILA, ŽE MĚ MANŽEL PODVÁDÍ

Share