Nebýt ucpaného dřezu, nikdy bych nezjistila, že mě manžel podvádí

Opakovaně jsem žádala Vladimíra, aby se podíval, proč je ucpaný dřez. Bylo hloupé volat instalatéra, když manžel se v tom také dobře vyzná.

Žena umýva nádobí / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Asi měsíc jsem ho prosila, aby se na to podíval. A nakonec se stal zázrak. Když vše dělal, stála jsem vedle, zajímalo mě, v čem je problém.

Z jedné trubky vypadla hromada odpadků a v odpadcích se něco lesklo. Podívala jsem se blíž a viděla něco kulaté a lesklé. Vytáhla jsem odpadku zlatý prsten s červeným kamenem.

Prstýnek / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.ru

Byla jsem ohromená, protože prstýnky nenosím. Moje kamarádky také ne, ani máma nenosí. Zeptala jsem se na to manžela, on ale jen zavrtěl hlavou a odešel.

No a já šla do koupelny umýt prsten. Když jsem ho přivedla do normálního stavu, začala jsem si vzpomínat. Nedávalo mi to pokoj, chtěla jsem zjistit komu patří.

A pak jsme si vzpomněla… Před dvěma měsíci jsme byli s kamarády na grilování. Zatímco muži dělali maso, ženy se zabývaly saláty a diskutovaly o svých tématech. Byla tam také nová přítelkyně kamaráda manžela. Tehdy se Alena pochlubila svou manikúrou. Přesně takový prsten měla na prstu.

Grilování / ilustrační foto / Zdroj: optim1stka.ru

V tu chvíli jsem vše pochopila. Šla do pokoje k manželovi a položila jen jednu otázku.

– Podváděl jsi mě s Alenou? – manžel se mi nedivil do očí.

– Ano. Tak a co teď?

Hádka / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Už jsem nic neodpověděla. Sbalila jsem si věci a odešla z bytu. Ale kdybych ten prsten nenašla, nic bych nevěděla. A já si jako blbec myslela, že je v práci unavený. Nakonec jsem si myslela, že za zhoršení našeho vztahu mohla já.

PSALI JSME: VNÍMAVÁ MATKA SI NA FOTCE DÍTĚTE VŠIMLA PODIVNOU SKVRNU: VYHLÁSILA POPLACH A TÍM ZACHRÁNILA SYNA

PŘIPOMÍNÁME: OZNÁMILA JSEM MANŽELOVI, ŽE PO ROZVODU S NÍM ZŮSTÁVAJÍ DĚTI A JÁ MU BUDU PLATIT ALIMENTY

Share