Rodina našla doma pod tapetou zprávu do budoucnosti z roku 1975: Později našli i autora

Obyvatelé Velké Británie dělali v domě rekonstrukce a našli na zdi napsanou báseň z roku 1975. S pomocí Facebooku otec rodiny našel autora verše.

Rodina našla na zdi napsanou báseň z roku 1975/ Zdroj: medialeaks.ru

Rodina Lancashire Murphy se přestěhovala do svého nového domova v lednu 2021 a teprve nedávno zahájila rekonstrukci. Majitelé bytu v čele s otcem Karlem se tedy dostali do ložnice své dcery a začali odstraňovat tapety ze stěn. Dívka na jednom z nich našla nápis.

Na povrchu bylo nakresleno několik čar, které tvořily verš o cestování v čase.

Rodina našla na zdi napsanou báseň z roku 1975/ Zdroj: medialeaks.ru

„Já jsem tady, vy jste tam, dělí nás jen čas. Jak to tam vypadá do budoucna?
Nebo jsem minulost? Jediná odpověď na to je, že jsi moje budoucnost, já jsem tvá minulost.
Přeji Vám dobrý den. 1975, Eileen Walmsleyová.“

Rodina se rozhodla najít autorku básně, zejména proto, že znali její jméno. Karl Murphy zveřejnil fotografii s veršem na Facebooku, ale ve úspěch opravdu nedoufal.

O něco později však Murphyho příspěvek zaujal ženu, která znala rodinu Walmsleyových a slíbila, že bude kontaktovat tvůrce textu.

Rodina našla na zdi napsanou báseň z roku 1975/ Zdroj: medialeaks.ru

Sama Eileen Palmerová (dříve Walmsleyová), které už bylo 62 let, Karla kontaktovala a řekla mu, že byla velmi překvapená, když zjistila, že její báseň byla nalezena. Bývalá Walmsleyová nechala svůj vzkaz na zdi jako teenager.

„Byla jsem velmi ráda, že lidé našli ten verš. Bylo mi asi 14 nebo 15 let, špatně si pamatuji, jak jsem to psala. Věděla jsem, že se chystá rekonstrukce ložnice, a říkala jsem si:„ Buď něco uděláš, nebo ne.“ Tehdy jsem přemýšlela o cestování časem a o tom, jak jsme všichni propojeni, a řekla jsem si, že napíšu báseň,“ řekla novinářům Eileen.

Eileen/ Zdroj: medialeaks.ru

Eileen také dodala, že se ve věku 18 let přestěhovala a od té doby se tam vrátila navštívit své rodiče. Rodina tam žila 60 let, ale v roce 2017 zemřel otec Eileen a v roce 2018 její matka zemřela. Poté rodina dům prodala.

„Byla jsem velmi smutná, když mi zemřeli rodiče, vyrostli jsme v tomto domě a měli jsme tolik vzpomínek. Báseň mi připomněla moji tehdejší náladu a jaký jsem měla romantický pohled na život, jak se mění nové generace. Vzpomněla jsem si, jakou jsem tehdy byla. Tento dům je důležitou součástí mého života a jsem velmi ráda, že rodina Murphyových našla můj verš, a jsem ráda, že mi to způsobilo tolik vzpomínek, “podělila se o své myšlenky Eileen.

PSALI JSME: DÍVCE BYLO LÍTO OSTŘÍHAT SVÉ DLOUHÉ VLASY A ONA KVŮLI TOMU MÁLEM PLAKALA: KDYŽ ONA UVIDĚLA NOVÝ ÚČES, SLZY VYSTŘÍDAL ÚSMĚV RADOSTI

PŘIPOMÍNÁME: ZVÝŠIT VALORIZACI PRO CHUDÉ DŮCHODCE NYNÍ NENÍ MOŽNÉ: „NEJDE TO KVŮLI ÚSTAVNOSTI. DEBATOVALI JSME TO XKRÁT,“ UVEDLA ALENA SCHILLEROVÁ

Share