Rodina dostala jako dárek roztomilé štěně, které se ukázalo být ne tak malé: nyní je těžké pochopit, kdo a koho vychovává

Dívka z Tchaj-wanu dostala štěně. Nyní pes narostl na 180 cm a váží 80 kg.

V rodině se objevilo malé štěně, ale jakmile začalo růst, všichni v rodině pochopili: byli podvedeni. Vzhled zvířete je docela psí, ale proporce jsou děsivé.

Šteně/Zdroj: ukr.media

Před dvěma lety šel do psího nebe oblíbený pes Chang Pei z tchajwanské Hualien a majitelka a celá rodina se ze ztráty nemohla vzpamatovat. Přátelé dívky, když viděli, jak moc se obává ztráty domácího mazlíčka, nenašli nic lepšího, než se objevit na jejím prahu s malým štěňetem v náručí.

Šteně/Zdroj: ukr.media

Ukázalo se, že Changovi přátelé se snažili najít štěně, které vypadalo jako pes, kterého měla, ale neuhádli. Dánský princ Broholmer se dostal do rodiny dívky.

Šteně a dívka/Zdroj: ukr.media

V 6 měsících přerostl své nerozlučné kamarádky – tři mladší sestry Chang.

Pes a holčička/Zdroj: ukr.media

Pes miluje holčičky a klidně je nechá hrát si se sebou, kdykoli chtějí. Chang řekla, že nehrozí žádné nebezpečí ani pro dospělé, ani pro děti.  Ve svém srdci je stále roztomilé a láskyplné štěně.

Pes a holčička/Zdroj: ukr.media

Ve věku dvou let dosáhla hmotnost „dítěte“ 80 kilogramů, a pokud vstane na zadních nohách, jeho výška bude více než 180 centimetrů.

Pes/Zdroj: ukr.media

Pes je milován rodinou i sousedy. Každý je zvyklý na silný vzhled zvířete a za dlouhými nohami, silnými svaly a širokými ústy vidí pouze věrného a milujícího kamaráda.

PSALI JSME: ŠTĚNĚ BYLO NA KOLEJÍCH A DÍVKA SE ROZHODLA SI HO VZÍT DOMŮ: ALE KDYŽ ŠTĚNĚ VYROSTLO, PŘEKVAPILO VŠECH SVÝM PLEMENEM A KRÁSOU

PŘIPOMÍNÁME: LÍNAJÍCÍ ŠTĚNĚ CHTĚLI NECHAT USPAT: ŽENA SE ALE POKUSILA PŘESVĚDČIT PRACOVNÍKY ÚTULKU, ABY VZALA ZVÍŘE K SOBĚ DOMŮ

Share