Rodiče odmítli děti, když zjistili, že se jim narodí siamská dvojčata : Jak dopadl život těchto holčiček

Trojčata se rodu velmi zřídka, jsou jakousi vzácností, ne každý je za celý život dokáže alespoň uvidět. Ale když tedy se srovnávají děti mezi sebou, každy je naprosto jedinečnou osobností.

Siamská dvojčata/Zdroj: YouTube

To se stalo siamským sestrám Mendy a Mackenzie. Třetí sestra, Madeleine, se narodila odděleně od sester. Stalo se to v Kalifornii, případ byl jeden ze dvou set tisíc.

Děti/ Zdroj: YouTube

Rodiče těchto dětí byli částečně vinni sami: závislost na drogách dála o sobě vědět. Ano, a starat se o takové složité děti neměli příležitost a touhu, takže děti zůstaly v porodnici. Dokonce i Madeleine, která se narodila jako normální zdravá holčička.

Děti/ Zdroj: YouTube

Našli se však lidé, kteří se chtěli stát pěstouny, i když už měli tři vlastní. Jeff a Darla se rozhodli zkusit dát dětem šanci na normální rodinu.

Děti/ Zdroj: YouTube

Když děti trochu vyrostli, rodiče stále více mluvili o rozdělení siamských sester. Do devíti měsíců dcer rodiče učinili konečné rozhodnutí.

Děti/ Zdroj: YouTube

Chirurgové pracovali celý den a nerozlučná dvojice byla rozdělena na dvě samostatné dívky.
Operace proběhla velmi úspěšně.

Děti/ Zdroj: YouTube

Samozřejmě, že dvě náhradní nohy vzít neměli kde, ale v dnešním moderním světě lidé dokážou žít i pouze s jednou nohou.

Celé dva roky pěstouni usilovali o to, aby se děti staly jejich, i dle oficiálních dokumentu. Ale nyní cela tato velká a šťastná rodina žiji pod jedno střechou a mají se rádi.

Děti/ Zdroj: YouTube

PSALI JSME: JEDNO TĚLO PRO DVA LIDI: JAK ŽIJÍ 28LETÁ SIAMSKÁ DVOJČATA

PŘIPOMÍNÁME: PŘED TŘEMI LETY LÉKAŘI ODDĚLILI ROČNÍ SIAMSKÁ DVOJČATA: JAK SE TEĎ DAŘÍ DĚTEM

Share