„Ani zamlada jsem nevypadala tak dobře“: Stylisté proměnili šedesátiletou ženu ve skutečnou krasavici

K stylistům ženu přivedla její dcera, která si myslí, že její maminka poslední roky přestala se o sebe starat. Dříve byla její matka dobře upravená, krásná žena, vždy se snažila vypadat velkolepě.

Proměna/Zdroj: kakao.im

V prvním obrazu šaty vypadají dobře, s pikantním výstřihem na zádech a s manžetami na rukávech. Všechno však kazí punčocháče s botami.

Proměna/Zdroj: kakao.im

Druhý obraz vypadá celkem dobře, ale zvolené barvy se k sobě moc nehodí, a nesluší hrdince.

Třetí obraz byl elegantní a velmi jemný – nejúspěšnější ze všech prezentovaných. Stejně jako v prvním obrazu, celý dojem kazí punčocháče a boty. K jemným šatům se rozhodně nehodí boty černé barvy, to vše kazí.

Proměna/Zdroj: kakao.im

Nyní se podívejme, jak vyřešili úkol stylisté.

První obraz byl velkolepý, tmavě tyrkysový oblek v kombinaci s tmavě třešňovými botami. Punčocháče byly zvoleny ve stejně barvě jako jsou boty, a vypadá tvoje opravdu velmi elegantně!

Proměna/Zdroj: kakao.im

Druhý obraz vyšel velmi moderně, a je vhodný pro každý den. Veškeré oblečení se úspěšně kombinuje a hodí se pro hrdinku. Dalo by se dokonce místo košile se svetrem zvolit obyčejný svetr pod krk, takže by to vypadalo ještě lépe, moderněji a pohodlněji.

Proměna/Zdroj: kakao.im

Třetí obraz vyšel velmi elegantní.  Červena barva ženě velmi sluší, a krásně zdůrazňuje její postavu. Šaty jsou univerzální, jsou vhodné jak pro nějakou oslavu, tak i pro procházku městem, nebo posezení v kavárně.

Proměna/Zdroj: kakao.im

Velkou roli v proměně ženy sehrál nový účes a make-up. Taková proměna omladila hrdinku minimálně o deset let. Ona sama komentovala svou proměnu, že ani v mládí nevypadala tak krásně.

Proměna/Zdroj: kakao.im

PSAKĹI JSME: MANŽEL ZMĚNIL VÝRAZ V OBLIČEJI, KDYŽ VIDĚL, JAK STYLISTÉ «OMLADILI» JEHO 58LETOU ŽENU: JAK JEHO MANŽELKA NYNÍ VYPADÁ

ÚŘIPOMÍNÁME: STAČILO JEN PŘEBARVIT VLASY A 35LETÁ ŽENA OMLÁDLA O NĚKOLIK LET: JAK STYLISTÉ JI PROMĚNILI

Share