“Říkali mi, že vypadám jako los”: Pavlína Pořízková promluvila o svých náročných školních letech

55letá topmodelka Pavlína Pořížková se proslavila v zahraničí už v 80. letech 20. století. Nikdo ale nemůže uvěřit v to, že kvůli vzhledu ve škole byla šikanována. Ve dnešní době se rozhodla o své školní šikaně promluvit na sociálních sítích.

Pavlína Pořízková/Zdroj: instagram.com

Na svém Instagramovém profilu sdílela fotografii, na které se ukázala po proceduře na vyhlazení vrásek. “Ano, jsem marnivá a chci být krásná,” napsala modelka pod fotkou.

V dalším odstavci sdílela, že když ji bylo 14 let, jí v škole drsné šikanovali. “Říkali mi, že vypadám jako los, neopeřený kuře, ožrala žirafa,” dodala Pavlína, která za rok se stala jednou z nejznámějších světových modelek.

Pavlína Pořízková/Zdroj: instagram.com

Také Pořízková napsala, že šikanu dostávala většinou od spolužaček. Také prozradila, že tehdy by moc chtěla změnit svůj vnějšek kvůli šikaně. Podle jejich slov, chtěla by zvětšit rty, zvětšit prsa a udělat liposukci.

Většina její spolužaček se kvůli zevnějšku Pavlíny smály, ale ve světě modelka byla vzorem toho, jak ženy by měly vypadat. I s takovým náročným školním obdobím Pavlínu znají v celém světě, a velké množství žen závidí její kráse.

Pavlína Pořízková/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “VYPADÁ TADY NA 15 LET”: JAK SIMONA KRAINOVÁ UDĚLALA Z HOLLYWOODSKÉHO HERCE PUBERŤÁKA

PŘIPOMINAME: “DENISA DŘE JAKO KŮŇ”: MISS CZECH REPUBLIC DENISA SPERGEROVÁ SE SNAŽÍ ZVÍTĚZIT SVĚTOVOU KORUNU

Share