“Denisa dře jako kůň”: Miss Czech republic Denisa Spergerová se snaží zvítězit světovou korunu

20letá česká modelka Denisa Spergerová se stala Miss Czech republic, a ve dnešní době se připravuje na novou soutěž. Momentálně bojuje v jedné z největších a nejprestižnějších soutěži světa, která má název Miss Grand.

Denisa Spergerová/Zdroj: youtube.com

Velké množství fanoušků a také různých zahraničních a českých novinářství označilo Denisu jako vítězkou celé soutěži, a kvůli tomu modelka bude velmi zklamaná, jestli se nedostane aspoň do Top 5.

Sam Dolce je kreativním ředitelem soutěži Miss Czech republic, který se ve dnešní době rozhodl promluvit na svých sociálních sítích o účasti Denisy ve světové soutěži. Podle jeho slov, celý tým české soutěži tvrdě a dlouho pracoval s modelkou.

Denisa Spergerová/Zdroj: instagram.com

Sam řekl, že by byl velmi zklamaný, kdyby se Spergerová nedostala aspoň páté místo ve světové soutěži. “Denisa musela být dva týdny v karanténě a dře jako kůň,” uvedl Dolce, který věří, že Denisa může zvítězit korunku ve světové soutěži.

Denisa Spergerová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: HEREČKA ESTER GEISLEROVÁ UKÁZALA NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH, KDO JE JEJÍ NOVOU LÁSKOU A PROZRADILA, KDE SE SEZNÁMILI

PŘIPOMINAME: „VÍTĚZSTVÍ V SOUTĚŽI KRÁSY V 17 LETECH, ZÁKEŘNÉ ONEMOCNĚNÍ VE 43 LETECH“: JAK DNES VYPADÁ SHARON STONEOVÁ

Share