Řidiči autobusu stačilo jen 4 slova, aby získal srdce kolegyně: Popravdě řečeno, neřekl to on, ale autobus

Pro pár z britského Exeteru není místo romantičtější než autobusové nádraží Stagecoach. To je místo, kde se oni poprvé setkali, a také tam se rozhodli udělat další krok v jejich vztahu.

Chrise a Fiona / Zdroj: medialeaks.ru

Podle Chrise, on už po půl roce věděl, že Fiona je jediná, s níž by chtěl strávit zbytek života. Řidič plánoval budoucnost se svou milovanou a už se připravoval na to, že ji během společné zahraniční cesty požádá o roku. Ale kvůli pandemii koronaviru, cesta byla zrušena.

Nádraží Stagecoach / Zdroj: wikimedia.org

Plány se musely změnit a s nimi i překvapení. Ale Chrise to nenechalo odradit, a on našel způsob, jak udělat Fioně neméně velkolepou žádost o ruku a srdce. Myšlenka byla taková: Oakley chtěl umístit na tabuli jednoho z autobusů frázi Will you marry me? (Vezmeš si mě?).

Nejprve muž promluvil s manažerem depa a poté, co dostal souhlas, začal realizovat svůj plán.

Žádost o ruku / Zdroj: medialeaks.ru

Začátkem března žena nevěděla o překvapení svého přítele a šla do práce. Chris ji tam už čekal spolu se čtyřkolovým pomocníkem.

Fiona nemohla uvěřit vlastním očím, protože to viděla jen ve filmech. Zdá se, že si žena ani nedokázala představit, že by se mohla stát sama hrdinkou podobného příběhu.

Jsem moc ráda, hlavně proto, že náš příběh může někomu zvednout náladu. Zvlášť v těžké době pandemie, “ přiznala Fiona.

Nyní pár plánuje další krok: svatební oslavu.

Nádraží Stagecoach / Zdroj: YouTube

PSALI JSME: ŽENA ZVEŘEJNILA SVOU FOTOGRAFII U BAZÉNU A PO 7 DNECH DOSTALA 40 ŽÁDOSTÍ O RUKU

PŘIPOMÍNÁME: ŽENICH POŽÁDAL SVOU MILOVANOU O RUKU A HNED ZTRATIL PRSTEN: KDYŽ SE O ZTRÁTĚ DOZVĚDĚLI MÍSTNÍ OBYVATELE, K VYHLEDÁVÁNÍ SE DOBROVOLNĚ PŘIPOJILY STOVKY LIDÍ A JAK TO DOPADLO

Share