Ženich požádal svou milovanou o ruku a hned ztratil prsten: když se o ztrátě dozvěděli místní obyvatele, k vyhledávání se dobrovolně připojily stovky lidí a jak to dopadlo

Žádost o ruku přerušil jeden detail.

Brian Quercia si vybral velmi romantické místo, které navrhl své přítelkyni Anně Davisové. Na konci února si ve světle západu slunce poklekl na jedno koleno na Tybee Island, vytáhl prsten a požádal o ruku a srdce své lásky.

Ilustrační foto. Žádost o ruku byla přerušená/ Zdroj: YouTube

To, co se dělo, bylo pro Annu překvapením, ale bez váhání řekla „Ano!“ a vrhla se do náruče svého milovaného. A pak diamantový prsten vyklouzl z krabice a ztratil se ve vlhkém písku.

žádost o ruku byla přerušená/ Zdroj: medialeaks.ru

Bez ohledu na to, jak dlouho pár hledal prsten, nebylo ho nikde vidět. Následujícího dne rozrušená dívka zveřejnila příspěvek na Facebooku, ve kterém požádala o pomoc místní obyvatele.

žádost o ruku byla přerušená/ Zdroj: medialeaks.ru

Popsala prsten: byl to stříbrný prsten s velkým diamantem v centru a velkým množstvím menších kamenů – a vyzvala nálezce, aby jej ho za odměnu vrátil. Annin příspěvek sdílely stovky lidí.

Objevil se také v diskusní skupině Tybee Island Happenings, která má přes 19 000 sledujících. Když se o ztrátě dozvěděli, mnoho z členů skupiny se dobrovolně přihlásilo k pomoci. Byli dokonce i ti, kteří byli připraveni hledat šperky pomocí detektoru kovů.

žádost o ruku byla přerušená/ Zdroj: medialeaks.ru

Brzy přišla dobrá zpráva: prsten objevil pan Foy. Tento muž strávil hledáním jen dvacet minut! Anna byla šťastná. Neztratila naději, že se její prsten, se kterými jsou spojeny takové příjemné vzpomínky, vrátí.

V novém příspěvku dívka poděkovala všem obyvatelům ostrova Tybee, kteří se podíleli na hledání nebo jednoduše reagovali na problém páru, a zejména panu Foyovi, díky kterému tento příběh skončil tak dobře.

PSALI JSME: KORONAVIRUS V ČESKU: MINISTERSTVO ZDRAVOTNICTVÍ UVEDLO, KOLÍK NAKAŽENÝCH PŘIBYLO V ÚTERÝ A ZAZNAMENALO DALŠÍ POKLES REPRODUKČNÍHO ČÍSLA

PŘIPOMÍNÁME: PETRA JANŮ PROZRADILA CO JI TRÁPÍ NEJVÍCE BĚHEM PANDEMIE: „MOC MĚ TO ROZČILUJE“

Share