Richterová promluvila o Pirátské straně: Hnutí nasbíralo pouze necelých 8 procent podpory

Podle posledního aktuálního předvolebního průzkumu Pirátská strana nasbírala méně, než osm procent hlasů. Nicméně místopředsedkyně hnutí Olga Richterová je ráda, že strana šla do vlády.

Olga Richterová/Zdroj: youtube.com

Richterová uvedla, že se Pirátské straně docela vede, včetně toho, že prosazují svůj politicky program. O tom informuje na svých webových stránkách portál Seznam Zprávy.

Olga Richterová/Zdroj: youtube.com

Přeje si, aby číslo podpory bylo větší. “Jaké jsou krátkodobé výsledky, je jedna věc,“ řekla s tím, že z dlouhodobého hlediska podpor je určitě větší.

Místopředsedkyně dodává, že u předchozí vlády jednou z klíčových věci bylo, aby ministři měli hezké fotky na sociálních sbitích a kolik laiků příspěvek má. “O tom to nemá být,“ řekla potilička.

Olga Richterová/Zdroj: youtube.com

Piráti, podle názoru Richterové, chtějí vidět přesný výsledek dle programu. “My chceme, aby bylo vidět, co Piráti prosadili, ne soutěžit o lajky,“ uvedla místopředsedkyně Pirátů.

Olga Richterová/Zdroj: youtube.com

Nejnovější předvolební průzkum prorokuje Pirátům necelých osm procent hlasů. Přesto místopředsedkyně Pirátů Olga Richterová nelituje, že strana šla do vlády. Je přesvědčená, že se daří prosazovat program.

PSALI JSME: ANDREJ BABIŠ CHCE VĚDĚT, ZDA SE NĚKDO ZA BEČVU OMLUVÍ: K TÉTO KAUZE SE VYJÁDŘIL I MINISTR ŠKOLSTVÍ PETR GAZDÍK

ČTĚTE TAKÉ: PŘÍBĚH UKRAJINKY, KTERÁ S RODINOU DOJELA DO ČR: PROČ RUŠTÍ VOJÁCI KONTROLOVALI DOMY CIVILISTŮ

Share