Radůza po nevydařeném manželství dluží miliony: prozradila, co kvůli tomu musí prodat

Umělkyně Radůza se dostala po nevydařeném manželství do problémů a musí teď deset let splácet dluhy. Donutilo ji to dokonce prodat i dům. Píše o tom web blesk.cz.

Písničkářka Radka Vránková byla provdaná za spisovatele Josefa Urbana a nyní musí řešit milionové dluhy. Teď Radůza prozradila, co k tomu vedlo.

Radůza / Zdroj: youtube.com

„Dobrovolně jsem podepsala směnku, takže v tom nejsem nevinně,“ vysvětluje žena a dodala, že neví, co si o tom myslí bývalý partner. Doufá, že se také snaží splácet.

S dětmi s předchozího vztahu se již dokonce nastěhovala do nájemného bytu v Berouně a říká, že musí prodat dům v Kladně. Dokonce na prodej jsou i některé její hudební nástroje. Jedná se o akordeon či její první kytaru.

Radůza / Zdroj: youtube.com

Radůza se teď sama sebe ptá, jestli zvládne zaplatit tak velké dluhy.

„Vím, že budu splácet tu obrovskou částku deset let,“ říká zpěvačka s tím, že kvůli těmto problémům hodně plakala. Dodává, že jí hodně pomáhají děti a syn se dokonce ptal, jestli by mamince nepomohl prodej jeho lega.

Radůza / Zdroj: youtube.com

Kvůli karanténě Radůza nemohla vydělávat koncertováním a začala se zabývat kůží. Vyrábí originální kabelky a popruhy na kytaru.

PSALI JSME: “JE TO ČÁST PRÁCE, KTERÁ MĚ PŘIJATELNĚ ŽIVI”: ALICE BENDOVÁ PROZRADILA, KDE VYDĚLÁVÁ NEJVÍC PENĚZ

PŘIPOMÍNÁME: “AGÁTA JE DIVOKÁ, ALE LIDSKÁ”: PROČ AGÁTU HANYCHOVOU ZAČALI CHVÁLIT FANOUŠCI

Share