Dominik Feri se pustil do Lubomíra Volného kvůli tomu, že ten neměl roušku ve Sněmovně

Ve Sněmovně poslanci ve čtvrtek řešili téma prodloužení nouzového stavu. Poslanci se často hádají kvůli různým názorům, tentokrát došlo ke konfliktu mezi poslancem za hnutí Jednotní Lubomírem Volným a poslancem TOP 09 Dominikem Ferim. Příčinou konfliktu byla rouška.

Zpočátku vystupoval Lubomír Volný, po něm mluvil Dominik Feri. Lubomír Volný přišel do dolní komory Parlamentu bez roušky a mluvil tak do mikrofonu.

Dominik Feri / Zdroj: youtube.com

„Rád bych vám tu řekl, že nemáte kouska elementárního vkusu a nevezmete si roušku na svůj projev!“ řekl mu Dominik Feri. Byl zjevně nespokojen s tím, co jeho kolega udělal.

Lubomír Volný / Zdroj: youtube.com

Když vystoupoval Lubomír Volný, poděkoval všem zdravotníkům. Zároveň ale kabinet kritizoval a dodal, že řada občanů nyní věří, že česká vláda plní nějaký nadnárodní úkol.

Kromě toho také ukázal několik záznamů. V těchto záznamech byl zpochybněn boj proti epidemii koronaviru, vytíženost nemocnic a strategii očkování.

Lubomír Volný / Zdroj: youtube.com

Dodal také, že existují lékaři, kteří tvrdí, že jsou mnohem levnější a stejně účinné léky proti koronaviru. Tomu ale údajně brání vláda kvůli svým ekonomickým zájmům.

Dominik Feri / Zdroj: youtube.com

Není to poprvé, co Lubomír Volný nechce nosit roušku. V tom ho podporuje jeho spolustraník Marian Bojko. Ten den přišel Volný do Parlamentu oblečený nikoli v klasickém stylu, ale v džínách a tričku.

PSALI JSME: LÍDŘI PŘEDVOLEBNÍCH KOALIC PROHLÁSILI, ŽE SE MILOŠE ZEMANA NEBOJÍ: V NADCHÁZEJÍCÍCH VOLBÁCH HODLAJÍ ZVÍTĚZIT

PŘIPOMÍNÁME: VERONIKA ARICHTEVA SE POCHLUBILA KRÁSNOU VZPOMÍNKOU NA DEN, KDY SI SPLNILA SVŮJ SEN

Share