Půl století žili spolu a teď manžel prohlašuje, že našel svou skutečnou lásku

S manželem jsme spolu už skoro 40 let. A víte co? Chceme se rozvést. Je mu 68, mně je 65 let. Myslela jsem si, že všechno je u nás v pohodě, ale letos jel do města, a říkal, že se chce setkat se svými kolegy.

Starší muž/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Po týdnu se vrátil a později oznámil, že podá žádost o rozvod, že takhle už žít nemůže a je tam člověk, který ho bude opravdu milovat. Ukázalo se, že má milenku, kterou zná už dlouho. Jezdí k ní pravidelně. Představte si, je to zrada na celý život.

Řekl, že se zabývá čínskou medicínou a v raném stadiu dokonce léčí rakovinu. A pokud přiveze rozvodový papír a vezme si ho, tak mu dá chalupu a auto a ještě se o něj postará.

Starší muž/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Po oznámení rozvodu mě požádal, abych okamžitě šla do matričního úřadu. Řekla jsem, že dělat to, co chce jeho nová partnerka nechci. Manžel ticho odešel a podal žádost o rozvod u soudu.

O tom jsem se dozvěděla náhodě. Ukázalo se, že napsal, že za posledních 15 let jsme neměli manželský vztah a posledních 6 let společného hospodářství – což není pravda.

Starší pár/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Samozřejmě jsem napsala nesouhlas s takovou formulací. Teď čekám na soud. Na duši je to hnusný. Pořád tomu nemůžu uvěřit. Snažila jsem se manžela přesvědčit. Co poradíte?

Starší pár/ilustrační foto/Zdroj: poshepky.com

PSALI JSME: LUCIE KŘÍŽKOVÁ PROMLUVILA, JAK SE JÍ STÝSKÁ PO MANŽELOVI: “UŽ SKORO DEVĚT MĚSÍCŮ”

PŘIPOMÍNÁME: VÁCLAV KNOP PŘIŠEL NA PLES SE SVOU MLADŠÍ PARTNERKOU: ROZVÁDĚT SE S MANŽELKOU ALE NEPLÁNUJE

Share