Julie Roberts odhalila své tajemství krásy: Herečka prozradila, co jí pomáhá zůstat krásnou v 54 letech

Neuvěřitelné, ale hlavní krásce světa Julii Roberts je už víc než padesát. Ale vypadá tak nádherně, že se tomu nedá věřit. Štíhlá, lehká, elegantní Julia vypadá mnohem mladší.

Julia Roberts/Zdroj: instagram.com

Julie má vrásky a rozhodně se jich nesnažila zbavit pomocí chirurgických zásahu. Její postava je také štíhlá. Roberts v rozhovoru neskrývá, že je se sebou spokojená. Jednou z předností Julie je její úžasný úsměv, který ukazuje perfektní zuby. Vypadá to, že skutečné zuby nemohou vypadat tak úžasně.

Julia Roberts/Zdroj: instagram.com

Herečka má vlastní zuby, k zubařovi chodí jen za léčbou. Genetika v tomto ohledu Julii zjevně neublížila, ale nespoléhá jen na ni a pečlivě se stará o zuby. Herečka měla určitě štěstí nejen se zuby, ale i s postavou. Během kariéry Julia vypadá úžasně.

Julia Roberts/Zdroj: instagram.com

Hvězda má tři děti, ale ve skutečnosti porodila jen jedno z nich a dvě jí porodila náhradní matka. Slavná kráska se netají ani svým přibližným denním menu. Ráno nutně pije kokosovou vodu, jí toasty s avokádem, vejce, pije kávu. Velmi miluje bobule! Na oběd preferuje kuře nebo kuřata se zeleninou nebo svými zbožňovanými těstoviny.

Julia Roberts/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: MICHAELA KUKLOVÁ JE UŽ ROK SAMA: HEREČKA PROMLUVILA, S KÝM JE MOMENTÁLNĚ VE VZTAHU

PŘIPOMÍNÁME: DANIEL KREJČÍK PŘEKVAPIL FOTKOU “PORODNICKÉHO BALÍČKU”: HEREC PROMLUVIL O PŘÍPRAVĚ NA DOMÁCÍ POROD

Share