“První fotka, co vyfotil malej Joska”: Vendula Pizingerová prozradila, kdo v její rodině má rád foceni nejvíc

49letá prezidentka nadačního fondu Kapka naděje Vendula Pizingerová denně sděluje fotografii své rodiny na Instagramu. Dnes se pochlubila tím, že její mladší syn, který se narodil v říjnu v roce 2020, vyfotil svou první fotografii.

Fanoušci moc často vidí fotografii rodiny Venduly. Téměř každý den sděluje snímky svého manžela Josefa se synem. Teď se mladší syn rozhodl vyfotit svého tatínka se psy.

Josef Pizinger/Zdroj: instagram.com

“Tak je to první fotka, co vyfotil malej Joska(mi mlátil ručičkou po telefonu). Říká se, že každej fotí jak to vidí sám, takže syn pořad vidí nahatýho tatínka,” okomentovala snímek Pizingerová.

Kvůli tomu, že Se Josef moc často objevuje na snímkách polonahý, tak Vendula si mysli, že na Instagramu vypadají jako nudisti. “Aspoň, že psi mají chlupy,” dodala Vendula.

Josef Pizinger se svým synem/Zdroj: instagram.com

Pizingerová řekla, že chodí polonahým po domovu jenom její manžel, a všichni ostatní člení rodiny jsou oblečení. Také promluvila o tom, že její partner Josef se nikdy nebojí fotit, na rozdíl od jejího staršího syna Jakuba, který podle slov Venduly se schovává před fotoaparátem.

“Občas se mi ho povede s malým zachytit, a je to tak krásný. Dva brachové. Ale pod pohrůzkami nemůžu ty fotky zveřejňovat,” napsala Pizingerová. Také se postěžovala na to, že jí nikdo nefotí, a kvůli tomu nejčastěji se na jejím Instagramu objevuje její manžel se synem.

Vendula Pizingerová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: DRUHÉ DÍTĚ V RODINĚ ALŽBĚTY KOLEČKÁŘOVÉ: JAKÉ JMÉNO DOSTAL SYN ZNÁMÉ ZPĚVAČKY

PŘIPOMINAME: “VÁS VEZMOU NĚKTERÉ PŘÍBĚHY ZA SRDCE”: PIZINGEROVÁ PROMLUVILA O SMUTNÉM PŘÍBĚHU ZE SVÉ PRÁCI, KTERÉ SE VĚNUJE UŽ DVACET LET

Share