“Prostě to bude spontánní a potrhlý, jako jsme dva”: Alice Bendová po zásnubách promluvila o své svatbě

47letá známá herečka Lucie Bendová poslední léta říkala, že žádnou svatbu už nechci, ale její partner Michal Topol jí požádal o ruku, a Lucie řekla své Ano. Pár měl devítiletý vztah, ve kterém nakonec bude svatba.

Alice Bendová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Portálu Blesk herečka promluvila o detailech své budoucí svatby, kdy přesně proběhne její sňatek ale Lucie ještě neví. Před několika dny dostala krásný zásnubní prsten, kterým se už stihla pochlubit na svých sociálních sítích.

Alice Bendová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Svatbu Lucie plánuje stihnout do roka, a podle ní musí proběhnout venku. Herečka řekla, že si mysli, že sňatek proběhne na její chalupě na Kanárských ostrovech. “Prostě to bude spontánní a potrhlý, jako jsme my dva,” prozradila Bendová.

Zmíněnému portálu Lucie také řekla, jaké bude mít na sobě svatební šaty. Podle jejich slov, budou šedé, a na sobě herečka bude mít kraťasy. Lucie také dodala, že už začala plně hubnout do šatů, což se jí moc dobře daří.

Alice Bendová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA FANOUŠKŮM FOTKU Z OBDOBÍ, KDY JEŠTĚ ANI NEPOTKALA VÁCLAVA HAVLA: HEREČKA VYPADALA SKVĚLE

PŘIPOMINAME: DANIELA ŠINKOROVÁ PŘIVEZE ZE SARDINIE POTULNÉHO PEJSKA: HEREČKA PROMLUVILA, KVŮLI ČEMUŽ SE ROZHODLA ZVÍŘE ADOPTOVAT

Share