Prodavačka se nad zmrzlým neznámým slitovala a o měsíc později se stala manželkou milionáře

Julie pocházela z jednoduché rodiny, a když zemřel její otec, nebylo to pro ni a její matku snadné. Po dokončení školy začala pracovat jako prodavačka v obchodě s potravinami.

Plat je malý, ale obchod je vedle domu. To je dobře, protože v poslední době matka onemocněla, musela se o ni starat.

Ten večer, když zavírala obchod, najednou si všimla muže sedícího na schodech. Pravděpodobně se napil a nyní spal. Venku je však zima a on je jen v lehkém svetru.

Žena / Ilustrační foto / Zdroj: pandda.online

Lidé procházeli kolem, ale nikdo mu nepomohl. „Zmrzne,“ pomyslela si Julie. Pokusila se ho probudit, ale on se na ni podíval tupým pohledem a zjevně nebyl na této planetě. Julie si povzdechla a udělala to, co by ostatní pravděpodobně nikdy neudělali. Zvedla toho muže, objala ho a táhla ho … domů.

Doma musela uklidnit svou matku, která byla šokována, že její dcera, která neměla ani přítele, najednou přivedla domů opilého muže.

… Když se Julie ráno probudila, včerejší chudák už zmizel. Máma řekla, že když se probudil, tisíckrát se omluvil a řekl, že se mu to stalo poprvé. Pil s neznámými lidmi v restauraci, opil se a pak byl očividně okraden. Je Julii vděčný za záchranu, ale stydí se jí podívat do očí. Utekl tedy dřív, než vstala.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: pandda.online

O tři dny později na ni opět čekal u vchodu. Střízlivý, pohledný, dobře oblečený. Za ním bylo cool cizí auto. „Chci ti osobně poděkovat,“ řekl muž a představil se jako Roman.

Pozval ji do restaurace, ona souhlasila jen s kavárnou. Požádal o svolení jí zavolat, ona to nedovolila. Když ale zavolal a řekl, že na ni čeká dole u vchodu, vyletěla na ulici v domácích pantoflích. Podle příkazu srdce. A cizí auto s drahým oblekem (plus status majitele ziskové společnosti) v takových situacích nehraje rozhodující roli.

Pár / Ilustrační foto / Zdroj: pandda.online

O týden později jí navlékl prsten na prst a teprve poté požádal o ruku. Julie samozřejmě souhlasila. „Usmálo se na mě štěstí,“ pomyslela si žena.

Koneckonců, kdyby tehdy Roman nepil v restauraci a nepotkal padouchy, kteří ho okradli, setkali by se?

PSALI JSME: ŽENA SE PROVDALA ZA BEZDOMOVCE A NELITUJE TOHO: JAK ŽIJE RODINA DNES

PŘIPOMÍNÁME: SÍLA LÁSKY: TŘICETILETÁ ŽENA SE VDALA ZA BEZDOMOVCE

Share