Proč Tom Hanks dostal od fanoušků přezdívku „Americký táta“

Všichni chápeme, že dobrý herec nebude vždy dobrý člověk. Lidé, kteří dobře hrají na jevišti nebo ve filmech, jsou v reálném životě často lakomci a egoisty.

Naštěstí toto smutné pravidlo má i výjimky, jednou z nich je herec Tom Hanks. Fanoušci obdivují jeho srdečnost a laskavost. Nenadarmo se Hanksovi říká „Americký táta“!

Tom Hanks / Zdroj: ofigenno.com

Tom Hanks, muž s tisíci tváří

V průběhu své 40leté filmové kariéry Tom dokázal, že může ztvárnit jakoukoli roli. Byl poustevníkem, kosmonautem, pilotem a kapitánem lodi. A za své role ve filmech Philadelphia a Forrest Gump získal Hanks dva Oscara. Obyvatelé Spojených států stále považují Toma za jednoho ze svých národních hrdinů.

Tom Hanks / Zdroj: ofigenno.com

Hanks je skutečný profesionál. Pro roli Becketta ve filmu Philadelphia hodně zhubnul a provedl celý výzkum, aby si adekvátně zahrál svou postavu.

„Dobrotivý táta“

Průměrný Hanksův hrdina je svérázný „dobrotivý táta“. Přísný, ale starostlivý muž s laskavým srdcem, připravený pomoci každému, kdo o to požádá. Herec se nebojí hrát jiné role, ale takové pokusy zřídka končí úspěchem. Lidé jsou zvyklí na dobromyslného Hankse …

Tom Hanks / Zdroj: ofigenno.com

Jeho herecký talent je nepopiratelný. Ale režiséři stále odmítají nabídnout herci roli darebáků. V Hanksově filmografii byly nesympatické postavy, ale nikdy nehrál vyložené padouchy.

Dobrák od kosti a filantrop

Hanks byl označován za nejpřátelštějšího hollywoodského herce. Tom nikdy neodmítá fanoušky, když se s ním chtějí vyfotit. Herec často osobně odpovídá na jejich dopisy.

Tom Hanks / Zdroj: ofigenno.com

Tom se věnuje charitě a dělá to anonymně. Například obyvatelé rodného státu Hankse byli svého času docela překvapeni! V suchém Idahu jsou požáry časté a ukázalo se, že Tom pomáhá obětem. Tisk o tom informovali místní obyvatelé.

Opravdu laskavý člověk

Tom Hanks s manželkou / Zdroj: ofigenno.com

Hanks je mimo jiné také příkladný rodinný typ. Ano, první manželství herce bylo neúspěšné, ale se svou druhou manželkou žije dodnes a v roce 2018 oslavili 30. výročí svatby!

Tom Hanks je profesionál, filantrop a dobrák od kosti! To je pravděpodobně důvod, proč ho fanoušci tak zbožňují.

PSALI JSME: VĚK JIM SLUŠÍ: LEGENDÁRNÍ HEREČKY, KTERÉ JAKO BY SNAD ANI NESTÁRLY A ZŮSTALY KRÁSNÉ

PŘIPOMÍNÁME: ANTHONY HOPKINS: „VĚŘTE MI. FUNGUJE TO V MÉM ŽIVOTĚ A BUDE TO FUNGOVAT I VE VAŠEM“

Share