Proč se snímek Nicole Kidmanové po rozvodu před dvaceti lety stál populárním

Všichni se zájmem sledujeme krásné hollywoodské páry, ale bohužel okouzlující vztahy často končí katastrofou. Jakmile se takový pár rozejde, všichni se zajímají o podrobnosti, které k rozchodu vedly.

Nicole Kidmanová s exmanželem/Zdroj: binokl.cc

Například Nicole Kidmanová a Tom Cruise, kteří se seznámili a zamilovali se do sebe během natáčení. V té době už byl Tom slavným hercem a Nicole teprve začínala svou cestu ke slávě. Vzali se, ale Nicole se dlouho nedařilo otěhotnět, a tak manželé adoptovali dvě děti – dceru Isabellu a syna Connora.

Nicole Kidmanová s exmanželem a dětmi/Zdroj: binokl.cc

Skutečné důvody rozchodu nikdo nezná, protože obě hvězdy se rozhodly být ve svých prohlášeních diskrétní. Nicméně Kidmanová se po rozvodu několik krát vyjádřila o svém manželství s Cruisem.

„Vdala jsem se velmi mladá, ale rozhodně to pro mě nebyla síla – byla to ochrana. Protože jsem byla vdaná za nesmírně mocného muže, nestály mi v cestě žádné překážky. Pracovala jsem, ale stále jsem byla v kukle. Když jsem se ve 33 letech rozvedla, dospěla jsem,“ napsala v eseji pro New York Magazine.

Nicole Kidmanová/Zdroj: binokl.cc

Rozchody nejsou nikdy snadné. Všechny fotografie pořízené po takové události odrážejí tisíce emocí a žádná z nich není pozitivní. V očích bývalých partnerů se obvykle objevuje hluboký smutek, slzy, hněv a strach z rozchodu.

Nicole Kidmanová/Zdroj: binokl.cc

Ale ne pro Nicole Kidmanovou! Proslulá fotografie, kde je zachycená herečka při odchodu z kanceláře svého právníka, bude inspirací pro každého, kdo se rozhodne vztah ukončit. Nicole vypadá jako skutečná vítězka. A přestože se rozvod není snadný, výraz její tváře napovídá, že je se svým rozhodnutím spokojená.

Nicole Kidmanová/Zdroj: binokl.cc

Nicole Kidmanová se v roce 2005 seznámila s country zpěvákem Keithem Urbanem a v roce 2006 se vzali. Přestože jsou Kidmanová a Urban manželé už více než deset let, patří k nejromantičtějším hollywoodským párům. Herečka měla těžkou cestu k mateřství, ale v roce 2008 porodila dceru Sunday Rose a v roce 2011 jí náhradní matka odnosila Veru Margaret.

Nicole Kidmanová s manželem/Zdroj: binokl.cc

Uběhlo již 18 let, ale Nicole stále není příliš sdílná, pokud jde o její osobní život. „Cítím, že by to bylo neuctivé vůči Tomovi a Keithovi,“ řekla v Today Show.
Zatímco ostatní páry na sebe po rozchodu lijí špínu, Tom a Nicole mlčí a žijí dál. A už jen tato fotografie svědčila o jejím uvolnění.

PSALI JSME: JAK VYPADÁ DÍVKA Z ETIOPIE, KTEROU PŘED 16 LETY ADOPTOVALA ANGELINA JOLIE: NOVINÁŘI JI POVAŽUJÍ ZA NEJKRÁSNĚJŠÍ DÍTĚ HEREČKY

ČTĚTE TAKÉ: SARAH JESSICA PARKEROVÁ PODPOŘILA TREND ŠEDINY: KVŮLI ROLI CARRIE BRADSHAWOVÉ SI NEBARVILA VLASY

Share