Proč se Cameron Diaz vzdala filmů a začala žít jako žena v domácnosti

Cameron Diaz má lehkou povahu. Tato vtipná mladá dáma je známá především svými vtipnými komediemi. Ale je dobrá i v dramatických rolích. V dnešní době se na obrazovce objevuje jen zřídka, a to z dobrého důvodu…

Cameron Diaz / Zdroj: youtube.com

CAMERON DIAZ

Diaz bude za rok slavit 50 let. Hvězda se narodila v San Diegu. Nyní ráda vypráví o svém dětství, které bylo kouzelné. Všichni v rodině žili v harmonii, každé dítě (a byly tři) cítilo lásku a podporu svých rodičů. Cameron a její sestra milovaly hudbu a často navštěvovaly koncerty rockových kapel. Rodiče byli s dívčinými koníčky smířeny.

Cameron Diaz / Zdroj: youtube.com

Diaz začala svou kariéru v modelingové agentuře, což není překvapivé. Dívka měří 174 cm. V 16 letech jí byla nabídnuta první smlouva. Diaz dlouho nerozmýšlela a okamžitě podepsala potřebné dokumenty. Impulzivita dívka se připravovala pro její raketový vzestup popularity. Účastnila se nejen focení, ale hrála i v mnohých reklamách. Mohla dostat až dva tisíce dolarů denně!

Cameron Diaz / Zdroj: youtube.com

Diaz debutovala jako herečka ve filmu Maska. Oslnivá mladá dáma zastínila i hlavní postavu, kterou hrál Jim Carrey. Porota zprvu pochybovala, protože dívka neměla žádné herecké zkušenosti. To však bylo rychle napraveno tím, že Cameron absolvovala kurzy herectví.

Cameron Diaz / Zdroj: youtube.com

Mnozí považovali úspěch Cameron Diaz za dočasný a dokonce ji označili za herečku jedné role. Ale nemělo se to stát! Film Charlieho Andílci zajistil této krásce úspěch a učinil ji vyhledávanou mnoha režiséry. Po Andělech herečka excelovala v mnohých filmech.

Osobní život Cameron Diaz

Taková bystrá a vtipná kráska si prostě nemohla pomoct, ale muži se jí líbili. A měla jich hodně! Mezi její vyvolenými je mnoho známých osobností. První dlouhodobý vztah Cameron navázala například s producentem Carlosem De La Torre. Milenci spolu byli asi pět let.

Cameron Diaz / Zdroj: youtube.com

Pohledný Matt Dillon si získal hereččino srdce na celé tři roky a po něm vstoupil do její života Jared Leto. Poté se ale objevil Justin Timberlake. Diaz se chystala provdat za o osm let mladšího zpěváka, ale něco nešlo podle plánu.

Až v roce 2015 našla Diaz svou pravou lásku v hudebníkovi Benjim Maddenovi. Se kterým je stále spolu. Manželé jsou spolu velice šťastní. Zajímavé je, že se o páru neobjevila jediná nepříjemná fáma, jak tomu u hvězdných rodin často bývá.

Cameron Diaz / Zdroj: youtube.com

Média poměrně otevřeně diskutují o změně image svůdné Cam. Mladá dáma se šťastně proměnila ve velmi domáckou ženu a po své herecké minulosti se jí příliš nestýská. Nyní ji můžeme vidět v pohodlném oblečení a téměř bez make-upu. Hvězda se za to v žádném případě nestydí. Cameron říká, že konečně našla někoho, s kým se cítí opravdu dobře. Zřejmě to stojí i za její kariéru!

PSALI JSME: „PAK HO PERSONÁL POŽÁDAL, ABY ODEŠEL“. V LUXUSNÍ RESTAURACI SI NICOLASE CAGEA SPLETLI S BEZDOMOVCEM: JAK VYPADAL

PŘIPOMÍNÁME: VZÁJEMNÉ NEPŘÁTELSTVÍ A PŘÁTELSTVÍ MEZI JEANEM-PAULEM BELMONDEM A ALAINEM DELONEM: JAKÝ BYL DŮVOD

Share