Proč inteligentní ženu nemůže zvládnout většina mužů: 10 tajemství takových žen

Inteligentní žena bude vyžadovat od partnera hodně, ale bude moci velkoryse obdarovat někoho, kdo je opravdu hoden.

Proč inteligentní ženy jsou tak složité / Zdroj: storyfox.ru

1. Inteligentní žena klade hluboké otázky. Taková žena pronikne hlouběji do vašeho života a položí otázky, na které možná nebudete připraveni odpovědět. Dokonce i na prvním rande bude kopat hlouběji a klást osobní a filozofické otázky. Nikdy se jí nebude líbit povrchní rozhovor.

2. Inteligentní žena je upřímná. Příliš upřímná. Inteligentní žena bere svou upřímnost vážně a jediná věc, v kterou věří, je upřímnost. Pokud se jí na něco zeptáte, řekne vám pravdu a očekává od vás totéž.

Monica Bellucci / Zdroj: thedailybeast.com

3. Inteligentní žena ví, co chce. Nebo koho chce. Inteligentní žena okamžitě ví, zda se jí líbíte, a ani nemusí se setkat s člověkem nebo prozkoumat další možnosti, aby si byla jistá svými pocity. Její srdce bije jen pro pár výjimečných lidí a hned je pozná.

4. Inteligentní žena chce hluboký vztah. Chce dlouhé rozhovory o vašem životě, chce slyšet příběhy o vaší minulosti, chce pochopit vaši bolest a chce zvýšit hodnotu vašeho života. Chce skutečný vztah, který není jen o procházkách a zábavě.

Žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

5. Inteligentní žena se nebojí intimity. Nebojí se přiblížit nebo v tomto procesu riskovat zranění. Nemyslí si, že by ji to připravilo o svobodu nebo zranilo. Její hloubka a intimita jdou ruku v ruce a ona bude vždy ctít krásu intimity ve vztahu.

6. Inteligentní žena vás vidí skrz naskrz. Vidí, kdo jste skutečně a co vás činí zranitelným. Není to ta, která by se zdržela poukazování na to, co ve vás vidí nebo jak dobře vás může číst. Dokonce i když vám to dělá potíže, chce, abyste věděli, že vám rozumí a že můžete být sami sebou vedle ní.

Proč inteligentní ženy jsou tak složité / Zdroj: storyfox.ru

7. Inteligentní žena touží po posloupnosti. Taková žena nenávidí chaos nebo podivné chování. Přeje si silné spojení a silné spojení a ví, že stálost je základem tohoto spojení. Inteligentní žena nebude hrát hry na rande.

8. Inteligentní je silná. Může být trochu zastrašující, protože přináší intenzitu do všeho, co dělá. Její emoce jsou silné, stejně jako její myšlenky. Nikdy nebude lhostejná k věcem, které jsou pro ni důležité.

Krásna žena / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

9. Inteligentní žena ví, jak hluboce milovat. Pokud ji nemůžete milovat také hluboce, pak s vámi nebude. Neví, jak náhodně randit s někým, koho má opravdu ráda, nebo se přátelit s někým, k komu má city. Inteligentní žena ví, kdy jí někdo nemůže vyjít vstříc, a pomalu se vzdaluje od každého, kdo není ochoten jí dát hlubokou lásku, kterou hledá.

10. Inteligentní žena na vás nebude čekat. Nebude čekat, až se rozhodnete, nebo sledovat, jak o ní pochybujete. Je silná a vášnivá a nebude ztrácet své emoce na někoho, kdo neocení její hloubku. Přestože hledá zvláštní druh lásky, inteligentní žena se nebojí být sama.

Krásna žena / ilustrační foto / Zdroj: newseventsturin.net

PSALI JSME: JEDNOU MI KAMARÁDKA VYPRÁVĚLA, JAK JÍ VYČERPAL PŘÍLIŠ SPRÁVNÝ MANŽEL

PŘIPOMÍNÁME: KRÁSNÝ PŘÍBĚH O TOM, JAKÉ DÁVAT SPROPITNÉ

Share