“Přišla na svět o několik týdnů dříve”: Veronika Kopřivová porodila svého prvního potomka

Známá influencerka Veronika Kopřivová přivedla na svět svého prvního potomka. 27. května porodila pro svého partnera Miroslava Dubovického dcerku, kterou pár pojmenoval Ellou.

Veronika Kopřivová/Zdroj: instagram.com

O svém porodu influencerka sdílela na svém Instagramovém účtu. “Udělala jsem našim překvápko a přišla na svět o několik týdnů dříve,” napsala Veronika na své sociální síti.

Kopřivová je velmi ráda, že se stala mamou, a na svého prvního potomka se hodně těšila. O porodu dcerky napsala na svém Instagramu i Miroslav. Partner Kopřivové byl přítomen u porodu, a je jistý, že každý muž to musí aspoň jednou v životě udělat.

Veronika Kopřivová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Podle jehož slov, byl to úžasný zážitek, na který nikdy ve svém životě nezapomene. Pár také prozradil, že jejich dítě bylo plánované, ale nikdo z nich vůbec nečekal, že přijde na svět tak rychle. Dcerka Ella je zdravá a žádné problémy po porodu nemá, stejně jako i její maminka.

PSALI JSME: PATRICIE PAGÁČOVÁ PROMLUVILA, JAK SE CÍTÍ PO PORODU DCERKY

PŘIPOMINAME: GABRIELA SOUKALOVÁ PO ROZCHODU PŘIŠLA O VŠECHNY PENÍZE: ZNÁMÁ BIATLONISTKA PROMLUVILA, JAK BUDE REKONSTRUOVAT SVŮJ BÝT PŘED PORODEM

Share