Gabriela Soukalová po rozchodu přišla o všechny peníze: Známá biatlonistka promluvila, jak bude rekonstruovat svůj být před porodem

Před lety Gabriela Soukalová se rozloučila se svým manželem Petrem Koukalem, ale problémy s ním má i do dnešní doby. Během manželství vyčerpal obrovský počet peněz z jejího účtu, a po rozvodu si vzal ještě velkou část bohatství, kvůli čemuž známá biatlonistka zůstala skoro bez peněz.

Gabriela Soukalová se svým exmanželem/Zdroj: idnes.cz

Ve dnešní době se svým současným partnerem Milošem očekává dítě, ale po porodu se nemůže vrátit do svého velkého domu. Kvůli bývalému manželovi musí pronajímat malý byt v Berouně.

Gabriela Soukalová/Zdroj: instagram.com

Do náročné financí situaci Gabriela se dostala jen kvůli své naivnosti, protože před sňatkem podepsala s Petrem předmanželskou smlouvu. Petr na peníze biatlonistky koupil nemovitosti, což ve dnešní době vyšetřuje policie.

Gabriela Soukalová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Gabriela za měsíc půjde do soudu, aby vrátila zpátky všechno, co vydělala za dlouhá léta ve sportu. Ve dnešní době je spolu se svým partnerem Milošem, se kterým čeká na svého prvního potomka.

Gabriela Soukalová se svým partnerem/Zdroj: instagram.com

Portálu Expres prozradila, že si nechává rekonstruovat malý být v Berouně, ale po soudu se znovu plánuje přestěhovat do svého domu. Podle jejich slov, interiér celého bytu bude z přírodních materiálů a budou v němž převládat světle barvy.

Zmíněnému portálu také řekla, že dětský pokoj bude mít jen neutrální barvy. “To i navzdory tomu, že už víme pohlaví,” řekla biatlonistka.

Gabriela Soukalová/Zdroj: instagram.com

PSALI JSME: “V ŽIVOTĚ JSEM NEPOZNAL LEPŠÍ ŽENSKOU”: SÁMER ISSA PROMLUVIL O SVÉ PARTNERCE A TAKÉ O MOŽNÉ SVATBĚ

PŘIPOMINAME: “MÁM POCIT, ŽE JSEM TO NIKDY NEVIDĚLA”: JAKÉ STAROSTI DNES MÁ MONIKA ABSOLONOVÁ

Share