Příběh ze života: „Vyber si. Buď já, nebo tento sirotek,“ dal Světlaně manžel ultimátum

Ve vztahu Světlany a Igora bylo vše v pořádku. Oba jsou špičkovými odborníky ve svém oboru. Oba mají dobrý plat, mají byt, chalupu, dvě auta. Co víc si přát?

Manžele / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Jsou už sedm let manželé. Ve věku nad 30 let, a proto přemýšlet o dětech se staly stále častěji. Ale v tomto věku to není tak snadné a je třeba vynaložit spoustu peněz na léčbu. A kdo ví, jaké dítě se narodí. Pak se rozhodli, že adoptují dítě ze sirotčince.

Chlapeček / Zdroj: abrozzi.com

Adoptovali malého Leoše. Leošovi v té době byl rok a půl. Táta s mámou havarovali při autonehodě, příbuzní nebyli. A tak se Leoš dostal do útulku. Světlana si okamžitě uvědomila, že je to její dítě a Igor nebyl proti.

Jenže Světlana si hned uvědomila, že je to její dítě, a Igora začalo dítě štvat. Pláče moc nahlas, pak hraje moc potichu. Igor začal častěji odcházet z domova s přáteli, nebo se zdržoval v práci. Ale Světlana hned pochopila, o co jde.

Dítě / Zdroj: abrozzi.com

V důsledku toho Igor postavil svou ženu před volbu: buď on, nebo adoptované dítě. Světlana ani nepřemýšlela, ukázala manželovi na dveře. Ano, bála se být sama, bolelo ji, že ji její milovaný s dítětem nepřijal. A jen malý Leoš byl důležitější, už na sebe vzala zodpovědnost být jeho matkou a bude.

Chlapeček / Zdroj: abrozzi.com

Statistiky uvádějí, že v Česku si více než 95 procent žen vybere dítě, nikoliv manžela. A jak byste to udělal vy?

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „PROVDALA JSEM SE ZA MUŽE, ALE FINANČNĚ NÁS DRŽÍ NAD VODOU TCHYNĚ. UŽ JSEM SE PŘESTALA CÍTIT JAKO ŽENA“

PŘIPOMÍNÁME: ŽENA SE DOZVĚDĚLA PODIVNOU PRAVDU O ŽIVOTĚ SVÉHO PŘÍTELE: TÉMĚŘ KAŽDÝ DEN TELEFONUJE A MLUVÍ S BÝVALOU MANŽELKOU

Share