Příběh ze života: „Ty jsi teta. Copak to nevidíš? Nejsi dobrá partie pro mého syna“. Proč jsem se jen ptala na radu tchyně

Jsem starší než můj manžel o sedm let. Ale mně, stejně jako jemu, to nikdy nevadilo. Vypadám jako jeho vrstevnice a mezi námi láska byla neuvěřitelná.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Vždycky jsme byli pohromadě, kamkoliv jdeme, vždy spolu, vždy vedle sebe. Žádná žárlivost, žádné skandály, všechno bylo v pořádku. Ano, děti se nám za pět let manželství nenarodily. Ale snad jsou to právě děti, které drží dva lidi pohromadě? Zdálo se mi, že jen láska a úcta.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Tchyně okamžitě odmítla přiznat, že jsem její snacha. Podle ní jsem teta, která chtěla zničit život jejího syna. Copak sedm let ze mě dělá tetičku? Moc jsme se s ní nebavily a nikdy mě nenavštívila. Už jsem to pochopila a zvykla si na to.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Ale minulý rok se náš vztah začal rozpadat. Neustálé hádky, obvinění, skandály. Nechápu, o co jde. Co se stalo. Rozhodla jsem se požádat o radu od tchyně. Myslela si, že rozhodně nechce vidět svého syna rozvedeného. Ukázalo se, že naopak. Okamžitě mi odpověděla, že se hádáme, protože se k sobě nehodíme a měli bychom se rozejít, protože nejsme pár.

– Ty jsi teta. Copak to nevidíš? Nejsi dobrá partie pro mého syna!

Rodinná hádka / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Já s tím ale nesouhlasím. Chci být se svým manželem, ale nevím, co mám dělat, aby už nebyly žádné skandály bezdůvodně. Nebo možná má jinou ženu?

Žena / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „JAK SKONČILA MOJE PODIVNÁ ZNÁMOST S MUŽEM NA ULICI“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: JEHO MILENKA JE SAMOZŘEJMĚ MLADÁ, ALE KDYBY MANŽEL VĚDĚL, JAKÉ PŘEKVAPENÍ JSEM MU PŘIPRAVILA JÁ

Share