Příběh ze života: Jeho milenka je samozřejmě mladá, ale kdyby manžel věděl, jaké překvapení jsem mu připravila já

Rodinný život je velmi nepředvídatelný. Ještě včera to byl tvůj milovaný muž, dnes může být v posteli jiné ženy. Proč se to tak děje?

Pár / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Když je ve vztahu příliš mnoho výčitek, hádek nebo nespokojenosti, partneři se snaží rychle zapomenout na všechny tyto potíže. Pokud se ve většině případů ženy plně ponoří do práce, snaží se věnovat více času dětem, pak muži okamžitě míří do náruče jiné ženy.

Nikdo nepopře, že s milenkou je všechno snadné: vztah je zpočátku zahalen pouze romantikou, bez rutiny. Kdo by to odmítl?

Pár / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Nedávno se s kamarádkou stala strašná věc. Vdaná za muže je už přes deset let, nejdřív byla neuvěřitelná láska a po narození dětí vášeň někam zmizela, alespoň to tak vyprávěla. V tomto případě se muž na výchově dětí vůbec nepodílel.

Na ramenou má syny 7, 3 a 1,5 roku. Je zřejmé,že během dne má mnoho potíží s dětmi, nikdo nepomáhá, pak na sebe neměla téměř čas. A tak se nedávno dozvěděla, že manžel má s kolegyní dlouhodobě poměr. Nejsem si jistá, jestli bych manželovi takovou nevěru odpustila, ale s pomstou bych rozhodně nečekala.

Matka a děti / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Kamarádka se sbalila a odletěla k matce do Egypta, která tam žije několik let. Rozhodla se opustit manžela s dětmi.

– Během těchto 7 mateřských let jsem byla v jednom kole, chci si odpočinout, jsou to jeho děti stejně tak jako moje, teď je řada na něm, aby se postaral o výchovu.

Žena ležící na pláži / ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „MANŽEL NECHTĚL DCERU A ODEŠEL, KDYŽ JSEM JI PORODILA. A NEDÁVNO JSME HO POTKALY V PARKU“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „PO TÉ PŘÍLEŽITOSTI JSEM SE VZDALA SVÉ MATKY. TEĎ JE PRO MĚ CIZÍ“

Share