Příběh ze života: „To je Tereza, moje kolegyně, má problémy, bude u nás nějakou dobu bydlet,“ řekl manžel

Jsem, upřímně řečeno, v naprostém šoku a také nevím, co mám dělat dál. A vůbec, co si mám myslet. Pavel a já jsme spolu 20 let a on nedávno udělal něco, co mi hlava nebere.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Před dvěma měsíci jsem odjela pracovat do jiného města na měsíc a půl. Dcera je u nás dospělá, a proto jsem se nebála, jak budou s manželem celou dobu žít beze mě.

Den předtím jsme se s ním objímali, líbali, všechno bylo v pořádku. Dokonce mě odvezl na autobusové nádraží.

Autobusové nádraží / Zdroj: abrozzi.com

Když jsem byla v jiném městě, mluvili jsme s Pavlem každý den po telefonu. Proto jsem si myslela, že je vše v pohodě. Po měsíci a půl jsem se vrátila, na autobusovém nádraží mě manžel nepotkal. Řekl, že byl v práci. Ani jsem si nevšímala něčeho divného ten den.

Telefon / Zdroj: abrozzi.com

No a pak jsem si všimla, že se ke mně choval nějak chladně. Neustále byl v práci, pořád zaneprázdněný. Chci ho obejmout, políbit a on mě odstrčí. Snažila se s ním mluvit, a on jen mlčí.

A včera ráno odešel do práce a já zůstala doma. Udělala jsem si ten den volno. Slyším, že někdo otevírá dveře, asi za dvě hodiny kdy manžel odešel. Přichází manžel, s ním dáma ve věku 25 let. Jsem v šoku, ptám se manžela, co to je, kdo to je. A on mi na oplátku řekl tohle.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

– To je Tereza, moje kolegyně. Má problémy a bude u nás měsíc nebo dva bydlet.

Pak prostě odešel. Byla jsem šokovaná, kdo to je. Je to jeho milenka nebo kdo? Žádnou odpověď jsem ale nedostala. Byla jsem neuvěřitelně naštvaná a odešla z domu. Co si mám teď myslet?

Žena / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: „KRÁSNÝ PŘÍBĚH PRO ROMÁN“: CHLAPEC PLATIL PENÍZE CIZINCE ZA RANDE A MĚL K TOMU DOJEMNÝ DŮVOD

PŘIPOMÍNÁME: DAGMAR HAVLOVÁ UKÁZALA SVŮJ PORTRÉT A PODĚKOVALA UMĚLCI: REAKCE FANOUŠKŮ SE LIŠILY

Share