Příběh ze života: „Tak si tedy vezmi půjčku.” S takovou drzostí jsem se ještě nesetkala. Matka je v důchodu a dcera požaduje peníze na svatbu

Dřív to bylo jiné. Když se pár měl rád, nepotřeboval bujaré oslavy, aby všem ukázal, jakou mají lásku. Moderní mládež má na to všechno své názory.

Pár / Zdroj: abrozzi.com

Bylo mi 23, když jsem si vzala svého manžela. Neměli jsme velkou svatbu, jen jsme šli na radnici, večer jsme uspořádali malou oslavy pro ty nejbližší a už 25 let šťastně žijeme spolu.

Nedávno mi kamarádka, je jí 60 let a má dceru, 31 let, řekla, že se dcera vdává. Ivana byla tak ráda. Pořád mi volala a vyprávěla o tom, jaké dárky plánuje dceří na svatbu darovat. Radovala jsem se s ní, protože ona sama vychovala dceru a ta pro ni hodně znamená.

Kytice / Zdroj: abrozzi.com

A pak jednou volám Ivaně a ona skoro pláče do telefonu. Vzala jsem láhev vína a šla za kamarádkou. Tak mi řekla, že přišla dcera se svým snoubencem, dali si čaj a sušenky. A tak začala Alena vyprávět, co chce na svatbu.

Nebudu vyprávět o všech detailech, jen povím, že chtěla svatbu za milion. A sedí si, dívá se na matku a čeká, až ta něco řekne. Ivana jí řekla, že takové peníze nemá. Odkud? Je v důchodu, sama sotva se drží nad vodou. A dcera spolu se snoubencem pracovníci továrny, tak proč by měli mít tak drahou svatbu.

Kytice / Zdroj: abrozzi.com

Milovaná dcera tedy řekla:

– Tak si tedy vezmi půjčku!

Ivana samozřejmě řekla, že žádnou půjčku brát nebude, protože tyto peníze i k smrti bance nebude moci vrátit. Na to milovaná dcera řekla, že teď už Ivana není její matka. Už dva měsíce dcera s matkou nekomunikuje. Je to takové poděkování za život a výchovu.

Nevěsta / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: MATKA PROZRADILA, PROČ MÁ JEJÍ DCERA OD NAROZENÍ RŮZNOBAREVNÉ VLASY A ŘASY

PŘIPOMÍNÁME: „VYPADNI ODSUD“: SEDMILETÝ VNUK TAKHLE KOMUNIKUJE S BABIČKOU A MATKA HO JEŠTĚ BRÁNÍ

Share