Příběh ze života: „Nebýt bývalého a jeho ponížení, asi bych teď nebyla tak šťastná“

Nikdy bych si nemyslela, že některé životní situace se nestávají jen tak. A jakkoli je to v životě V jednom období špatné, povede to nakonec k pozitivnímu výsledku.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Bylo mi devatenáct, když jsem potkala svého prvního přítele. Tehdy jsem si myslela, že bude láskou mého života. Zpočátku byl tak vstřícný, pozorný, dával květiny, dárky, myslela jsem si, že je to osud. Začali jsme spolu žít a pak začalo opravdové peklo.

Romantika / Zdroj: abrozzi.com

Můj milovaný muž se stal opravdovým ďáblem. Každý den neustále mě ponižoval, říkal, že jsem nejhorší ze všech žen a že nikdy nikoho lepšího nenajdu. Ani nevím, jak jsem v té hrůze mohla pět let žít.

Týraní / Zdroj: abrozzi.com

A pak jsem najednou dostal šanci jít za prací do zahraničí. Příteli jsem nic neřekla, jen když už jsem byla v zahraničí, řekla, že se s ním rozcházím. Tehdy jsem se sbírala po kouscích. V zahraničí jsem měla skvělou práci, plat. A o rok později jsem potkala svého manžela, který mě zbožňuje.

Novomanžele / Zdroj: abrozzi.com

Ex mě našel na sociálních sítích a chtěl se vrátit ke mě. A já mu jen poděkovala, že mě nasměroval na správnou cestu a zablokovala jsem ho. Kdo vím možná kdybych neprošla celou tou bolestí, nepoznala bych to pravé štěstí.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „NEVÍM, CO SE DĚJE S MÝM MANŽELEM. PROŽILI JSME POLOVINU ŽIVOTA SPOLU NAPROSTO ŠŤASTNĚ“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „DLOUHO JSEM ŽILA SE SVOU TCHÝNÍ. A NE NADARMO. TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ JSEM SE NAUČILA PRÁVĚ OD NÍ“

Share