Příběh ze života: „Moje žena věděla o mé neplodnosti a řekla, že je těhotná. Říká, že se stal skutečný zázrak“

Nabídku Dianě jsem udělal téměř ihned po našem seznámení. Byla to přesně ta žena, kterou jsem hledal. Byl jsem přesvědčen, že manželství bude dlouhé a silné.

Žádost o ruku / ilustrační foto / Zdroj: ukrpublic.com

Až do určitého okamžiku byl vztah normální. Dokud jsem se nepřiznal manželce, že nemůžu mít děti. Teď lituji, že jsem to řekl. Ale udělal jsem to, protože si myslel, že pro skutečnou lásku neexistují žádné překážky.

Pár / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Diana jako by přijala tuto skutečnost, ale neztrácela naději. Říkala, že často jsou lidé diagnostikováni, a pak se narodí tři zdravé a krásné děti. Speciálně pro ni jsem podstoupil vyšetření. Lékaři vše potvrdili. Doporučili nám adoptovat dítě.

Miminko / ilustrační foto / Zdroj: bbc.com

Pak jsme se k sobě začali chovat chladně. Vztah jsme měli napjatý. A pak mi žena řekne, že je těhotná. Raduje se, že se stal zázrak. A ona říkala, že se to stává. Ale nejsem idiot. Jaké jsou tady zázraky? Zjevná zrada!

Několik měsíců mě manželka vodila za noc. Začal jsem dokonce v to věřit, co když se lékaři opravdu mýlili.

Těhotná žena a muž / Ilustrační foto / Zdroj: cosmo.kz

O něco později pravda ale vyšla najevo. Žena mě podvedla s mým kolegou z práce! Několikrát jsem za nimi viděl něco divného. Pohledy. Přistup. Našel jsem i korespondenci. I když to bylo tehdy neutrální. Ale přesto.

Žena se pak přiznala. Ale ospravedlnila se tím, že to udělala pro nás. Tak se staneme plnohodnotnou rodinou.

Těhotná žena / Ilustrační foto / Zdroj: babymir.net

Podal jsem žádost o rozvod. Zatím jsme ale dostali lhůtu na usmíření. To ale podle mě nic nezmění. Teď nechci vidět ani manželku, ani její dítě.

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „UČITELÉ A SPOLUŽÁCI SE MI POSMÍVALI A TEĎ SE DÍVAJÍ S ÚŽASEM, PROTOŽE NEVĚDÍ, CO ŘÍCT“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „KDYŽ JSEM JI VIDĚLA NA FOTOGRAFIÍCH, BYLA JSEM NADŠENÁ. PRAVDU JSEM SE DOZVĚDĚL AŽ POZDĚJI“

Share