Příběh ze života: „Když jsem ji viděla na fotografiích, byla jsem nadšená. Pravdu jsem se dozvěděl až později“

Poprvé mi syn představil svou přítelkyni virtuálně. Ukázal mi několik fotografií na monitoru svého notebooku a okamžitě jsem si všiml krásy jeho milované.

Počítač / Zdroj: abrozzi.com

Uplynulo půl roku, ale na mé žádosti o setkání osobně s Dianou, syn odpověděl výmluvami a odmítnutím. Před jeho narozeninami jsem mu vlezla do telefonu, zatímco se syn sprchoval, a pozvala Dianu k nám na oslavu a zároveň na seznámení osobně. Dívka se omluvila a odmítla s tím, že to zatím není možné.

Upřímně jsem se naštvala a řekla svému synovi, co o tom všem si myslím. Můj rozhořčený monolog zněl poměrně dlouho, ale byl přerušen krátkou větou syna:

Pár / Zdroj: abrozzi.com

– Mami, Diana je invalida, pohybuje se na vozíku, takže k nám zatím nemůže přijet, ale plánujeme spolu žít a za pár měsíců se vezmeme.

Když viděl můj šokový stav, začal syn vyprávět, že Diana je skvělá hospodyně, velmi vzdělaná a zajímavá dívka a lékaři nevylučují její zotavení v perspektivě. Poslouchala jsem, ale všechno mi proletělo mimo uší.

Pár / Zdroj: abrozzi.com

Syn trval na svém a o měsíc později jsme se setkali s rodiči snachy a se samotnou Dianou. Diana byla opravdu taková, jak ji popsal syn. Bezstarostně se pohybovala na vozíku, vůbec nepůsobila dojmem nešťastné holky.

Posezení s přáteli / ilustrační foto / Zdroj: pinterest.com

Rodiče mé snachy se také ukázali jako velmi komunikativní a příjemní lidé, s nimiž chcete komunikovat a udržovat příbuzenský vztah. Teď jsem konečně klidna za syna.

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „NAŠE SNACHA BYLA DOCELA ADEKVÁTNÍ ČLOVĚK, ALE PO NAROZENÍ DÍTĚTE SE VŠECHNO ZMĚNILO“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „SYN SI CHCE VZÍT PŘÍJMENÍ MANŽELKY. MŮJ MANŽEL OKAMŽITĚ ŘEKL, ŽE NA SVATBU NEPŮJDE“

Share