Příběh ze života: „Manžel navrhl vést samostatný rodinný rozpočet, ale brzy litoval svého rozhodnutí“

V současné době je dost často slyšet jednu zajímavou formu vedení společného rodinného života, která stále vzrušuje mysl žen a mužů.

Peníze/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Rozdělený rodinný rozpočet má své přívržence a odpůrce, ale vše začalo poměrně klidně. Jeden mazaný muž se rozhodl rozdělit společné prostředky, protože podle jeho názoru je každý z manželů povinen investovat do společného rozpočtu stejnou částku peněz.

Peníze/Ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Ten chlap si myslel, že to bude přinejmenším fér. Tento lakomý člověk však nevzal v úvahu některé jednoduché životní nuance, které mohou ovlivnit tvorbu společné rodinné peněženky. Za své názory musel draze zaplatit: přišel o milovanou ženu a své dítě.

Rodina/ilustrační foto/Zdroj: youtube.com

Začalo to docela dobře: pár se rozhodl, že svůj vztah nebude oficiálně registrován, protože si myslel, že je to jejich soukromá věc a není nutné aby státní orgány zasahovaly do lásky. Poté žena odchází na mateřskou dovolenou, což jí výrazně snižuje příjmy, ale muže to moc nezajímá. Žena si musí sehnat práci. Neočekávaně pro muže, tam jsou nepříjemné změny, které změní jeho život do skutečného pekla: žena je povýšena v práci a výrazně se jí zvyšuje plat.

Kancelář / Zdroj: abrozzi.com

Od tohoto okamžiku začíná skutečný finanční závod: žena objednává narozeniny dítěte na slušném místě, rodina se vydává na dovolenou, kde žije v pětihvězdičkovém hotelu. Muž začíná projevovat svou nespokojenost, která je vyjádřena neustálým kňučením: nemám čas, nemůžu si vzít brigádu, protože jsem nemocný, proč to děláš.

Muž / ilustrační foto / Zdroj: YouTube

Nyní je v šoku a neustále studuje anti-ženská fóra, kde se snaží najít odpovědi na svůj problém, problém, který si sám záměrně vytvořil, jelikož splnil všechny klasické podmínky egoisty: nešel se svou ženou na matriku, na svou ženu se nechtěl moc neutrácet.

Muž / Zdroj: abrozzi.com

Podle mnohých mužů ženy vždy hledají výhody. Osobně se mi zdá, že pokud se muž rozhodl založit rodinu a dítě, měl by být připraven plně zajistit své milované lidi. Je prostě hnusné, když je ženě vyčítána mateřská, a ještě hnusnější, když je nucena v této pro ženu těžké době hledat si práci.

Muž / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: NEVĚSTA BYLA VELMI PŘEKVAPENÁ, KDYŽ BĚHEM PRVNÍHO SVATEBNÍHO TANCE OBJEVILA TŘI PIJAVICE POD ŠATY

PŘIPOMÍNÁME: PROČ JE SNACHA TAK NERVÓZNÍ, KDYŽ SYN POMÁHÁ RODIČŮM

Share