Proč je snacha tak nervózní, když syn pomáhá rodičům

Nezřídka se stává, že v rodinách dochází k neshodám, zvláště pokud jde o vztah již vdaných synů a jeho rodičů. Často je to snoha, která začíná válku proti tchyni, protože vyžaduje příliš mnoho pozornosti svého syna a také tvrdí, že syn musí finančně pomáhat. Na jedné straně infantilní postoj. A na druhé straně, jako matka a manželka, snaha chrání svou rodinu. Tak proč se to děje?

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

1. Žena se obává, zda bude dostatek financí

Ne každý syn přemýšlí o tom, zda je dostatek peněz pro jeho rodinu s dítětem, pokud jde o potřebu finančních prostředků na přežití jeho matky. Zvláště pokud je matka manipulátorka.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Postoj snachy je zde zcela jasný. Nejde jí o peníze, ale o to, že se bojí, jestli jí na rodinu budou stačit peníze. Muž je obvykle hlavním živitelem rodiny.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: b17.ru

2. Banální žárlivost

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: russpil.ru

Rodiče a děti mají silné vazby mezi sebou. Důležité však je, když odříznete pupeční šňůru a pošlete své dítě do dospělosti. Mnoho matek sváže syny na svůj lem a nedovolí jim žít dospělý život. Není divné, že by snaha byla proti tomu.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: matrony.ru

Je důležité vidět ve všem zlatou střední cestu. Muž by měl se vší vážností pochopit svou odpovědnost vůči své ženě a matka by měla nechat svého syna žít svůj nezávislý život.

Matka a syn / Ilustrační foto / Zdroj: perfectlyimperfecthousehold.com

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „PROČ BYCH MĚL PLATIT TCHYNI ZA BYDLENÍ, NENÍ MI JASNÉ“

PŘIPOMÍNÁME:PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „DOVOLIL JSEM PŘÍBUZNÝM, ABY ŽILI V MÉM BYTĚ, ZATÍMCO JSEM BYL V ZAHRANIČÍ. KDYŽ JSEM SE VRÁTIL, ČEKALO MĚ VELKÉ PŘEKVAPENÍ“

Share