Příběh ze života: „Mám vynikající čich. V domě jsem ucítila vůni jiné ženy“

Jsem parfumér vzděláním a také povoláním. Už osm let se věnuji své oblíbené věci: tvorbě vůní, ale i jejich prodeji, jezdím na různé semináře, které se věnují novým technologiím v parfumerii.

Parfem / Zdroj: abrozzi.com

Můj manžel pracuje jako manažer ve firmě. Co mě těší je, že oba moc milujeme pořádek. Náš dům je vždy čistý a svěží. Na nábytku nejsou žádné rozházené věci a prach.

Obecně často jezdím na služební cesty. Tentokrát jsem jela taky, vrátila jsem se v dohodnutý čas. Viděla jsem, že manžel spí, dům je stále v naprostém pořádku, ale vůně byla mírně alkoholová. Dokonale jsem pochopila, a jakou vůni alkoholu se jedna: bylo to víno, ale v koši nebyla žádná láhev, nic.

Sklenice / Zdroj: abrozzi.com

Pak jsem si chtěla lehnout vedle svého manžela, ale z polštáře slyšela vůni parfému, který byl také velmi drahý. Když jsem se trochu prohrabala v paměti, vzpomněla jsem si na tuto niche vůni – je velmi drahý, ženský parfém.

Vzbudila jsem manžela a začala se ho ptát, kdo byl u nás doma. Řekl mi, že to byl kamarád se svou paní. Ale je to dávné, že muži pili víno, ne? Manžel začal tvrdit, že popíjel whisky s kamarádem. Ano, jen vůně whisky nebyla cítím v bytě a od manžela šel výpar alkohole, a bylo to jako od vína.

Ložnice / Zdroj: abrozzi.com

A pokud jde o dámský parfém na mém polštáři, řekl, že dívka si jen na chvili lehla, bolela ji hlava. Cože? A lehla si přesně na můj polštář?

Nevěřím svému manželovi, všechno, co říká, je naprostá lež. Věřili byste tomu, kdybyste měli vynikající čich?

Pár / Zdroj: abrozzi.com

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „DCERA NA ZAČÁTKU ŘEKLA, ŽE PŮJČKU ZAPLATÍ, ALE POZDĚJI TO ODMÍTLA“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „KAMARÁD NAŠEL ŽENU VE 42 LETECH. ŘÍKÁ, ŽE VAŘÍ DOBŘE A DOMA JE VŽDY ČISTO, A ZBYTEK MU NEVADÍ“

Share