Příběh ze života: „Jak může za to vyměnit rodinu? Syn se setkal s bývalou láskou a odchází k ní“

Už jsem dávno v důchodu. Žiju sám. Syn už je dospělý, dobrý člověk z něj vyrostl. Nikdy jsem ho nechválil. Snažím se nepodléhat sentimentu. Ale můžu to říct ostatním. Chodí za mnou několikrát do měsíce, pravidelně mi volá a já mám radost, že je tak skvělý.

Muž / Zdroj: abrozzi.com

Zatím nejsem blbej stařík, všechno zvládám sám. Chodím do obchodu, vařím. Vše je v pořádku. Když je syn někde poblíž, vždycky se zastaví. Z jeho návštěvy mám vždy radost. Syn vždycky zvedne náladu, povzbudí, řekne dobré slovo.

V poslední době přijíždí často, téměř denně. Jednou si sedím poblíž okna a slyším hlas syna a nějaké ženy. A syn opravdu pomáhál někomu nosit těžkou tašku.

Telefon / Zdroj: abrozzi.com

Zeptal jsem se syna, co je to za mladou dámu. Ukázalo se, že jeho první láska. Ve škole se přátelili. Vzpomněl jsem si na tu holku. Bydlela vedle nás spolu s mámou. Brzy se ale vdala a odjela do hlavního města. Syn tehdy velmi trpěl. Ale když k nám přivedl svou snoubenku, měli jsme radost.

Od té doby uteklo hodně času, syn se vdal. A najednou se vrátila jeho první láska spolu s dcerou. Můj syn je stále bez dětí. Vidím, že snacha se příliš nezajímá o děti.

Můj syn mě začal často navštěvovat, ale pokaždé se ukázalo, že potká svou bývalou. Jako náhodou. Stojí u vchodu a mluví si o všem možném.

Žena / Zdroj: abrozzi.com

Rozhodl jsem se ho zeptat: co tam je a jak. A řekl mi, že se rozhodl se svou ženou rozvést. Nemají normální život, děti, láska se vypařila. Chce ale manželce nechat byt. Ptá se, jestli dělá správnou věc. Nejprve jsem se začal zlobit: už ho jednou opustila ta slečna! Má dítě! Nikdy nebude ho nazývat tátou! Syn ale řekl, že porodí společné dítě.

Těhotna žena / Zdroj: abrozzi.com

Syn odjel a já pro sebe nemůžu najít místo. Je to možné? Žili jsme spolu tolik let… Nás předtím nenapadlo, že budeme běhat sem a tam. Ale chci, aby byl syn šťastný! Ať se mu narodí dítě a mě vnouče! Možná jsou stvořeni pro sebe.

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „UŽ MĚ TO NEBAVÍ. DŘU JAKO KŮŇ, A MANŽELKA KUPUJE OBLEČENÍ PRO PŘÍBUZNÉ“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „NIKDY NEJÍM NA NÁVŠTĚVĚ. TEĎ VÁM VYSVĚTLÍM PROČ“

Share