Příběh ze života: „Dělat problémy jsem vůbec nechtěla, ale dcera mého milence se rozhodla za mě“

Mám vztah s mužem, který byl mnohem starší než já. Naše seznámení se stalo zcela náhodou. Jednou jsem se procházela parkem, ale po kluzké pěšině jsem uklouzla a spadla na zem. Cizinec se mi rozhodl pomoci a já ho jako poděkování pozvala na šálek kávy. Od té doby začal náš vztah.

Dívka / Ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

Že má rodinu, neřekl hned. A když jsem se dozvěděla pravdu, bylo už pozdě. Měla jsem šílené pocity. Samozřejmě jsem pochopila, že dobře to neskončí. Ale choval se ke mně tak starostlivě, že jsem nemohla odolat.

Tajně jsme se scházeli u mě v bytě i jinde. Milovala jsem ho a nechtěla jsem myslet na to špatné. Sama tomu dodnes nemůžu uvěřit. Je mi 23 let, je mu přes 40 let a jsme šťastní.

Pár v kavárně / ilustrační foto / Zdroj: freepik.com

Ale čas plynul a jak se dalo očekávat, jeho rodina se o našem vztahu dozvěděla. Ale sama jsem se o tom dozvěděla jiným způsobem. Jednoho večera jsem se vrátila z práce domů a když jsem vstoupila do vchodu, viděla jsem dívku ve věku 14 let. Zastavila mě a představila se jako dcera mého milence. Byla jsem vystrašená. Dívka mě začala obviňovat, že ničím jejich rodinu a tak dále.

Já, skrývající svůj strach, jsem se rozhodla jít dál. Ale ona prudce mě chytla za ruku a silou otočila k sobě.

Dívka / ilustrační foto / Zdroj: abrozzi.com

Dívka mi začala říkat, co maminka kvůli této situaci prožívá, a tak chce, abych se rozešla s jejím otcem. Pak mě praštila pěstí do obličeje a odešla. Stiskla jsem poškozené místo a viděla krev smíchanou se slzami.

Nevím, jak mám v této situaci postupovat. Na jedné straně se nechci rozloučit s milovaným mužem a na druhé se bojím jeho dcery. Dala mi jasně najevo, že ona mě jen tak na pokojí nenechá.

Dívka / ilustrační foto / Zdroj: youtube.com

PSALI JSME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „MILUJU TĚ A ASI UŽ S NIKÝM NEBUDU ŠŤASTNÝ. ALE NEMŮŽU VYCHOVÁVAT CIZÍ DĚTI. MÁŠ JE SKVĚLÉ, ALE NEJSOU MOJE“

PŘIPOMÍNÁME: PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: „MYSLELA JSEM SI, ŽE MOJE LÁSKA BUDE STAČIT PRO NÁS DVA. JAK JSEM SE MÝLILA, CELÝ ŽIVOT JSEM SI ZKAZILA“

Share